Pleziorro Opublikowano 22 Marca 2016 #11 Opublikowano 22 Marca 2016 Gałęzatka jest w akwarium ok 1 miesiąc. Dałem na próbę bo wiem że pyśki są dość ciekwaskie i lubią skubać. O dziwo nic z nią nie robią. A poprostu je powciskalem w szpary między kamieniami. A jak z brudzeniem tejże kuleczki ? Na zdjęciu widać, że te niżej i bliżej środka są już usyfione lekko, płukałeś je ? ps. Widziałem na jakiejś niemieckiej stronie poradnik, jak przykleić Gałęzatkę do płaskiego kamienia, bardzo zacnie to wyglądało. Może kiedyś się skuszę.
luksOn Opublikowano 22 Marca 2016 Autor #12 Opublikowano 22 Marca 2016 No troszkę zabrudzone ale większość to piasek rozniesiony przez pysie. Wiadome że Gałęzatka działa jak naturalny filtr i trzeba od czasu do czasu płukać. Można ją rozmnożyć przez rozerwania i można z nie zrobić ładny dywan.
egon44 Opublikowano 22 Marca 2016 #13 Opublikowano 22 Marca 2016 Małe zmiany. Chyba trochę lepiej co?? No od razu znaczna poprawa,filtry ukryte więc jest ok ...
bajron1984 Opublikowano 22 Marca 2016 #14 Opublikowano 22 Marca 2016 Gałęzatka jest w akwarium ok 1 miesiąc. kurde kolego ale mnie tym zaciekawiłeś może z tym spróbuje bo zielonego mi brakuje a wszystko mi zjadają co włożę.
suricade Opublikowano 22 Marca 2016 #15 Opublikowano 22 Marca 2016 Moje załatwiły gałęzatkę- przerobiły na tatar .
P_roro_k Opublikowano 28 Maja 2016 #16 Opublikowano 28 Maja 2016 Witam Szanownych forumowiczów zainspirowany waszymi pięknymi baniakami postanowiłem stworzyć swój wymarzony świat,zbiornik który zakładam jest przejściowy na koniec roku zmiana za 500+,ale pojawił się mały problem czy oklejać boki czarną folią?z góry dziękuję za pomoc i jeszcze raz pozdrawiam]
egon44 Opublikowano 28 Maja 2016 #17 Opublikowano 28 Maja 2016 Witam Szanownych forumowiczów zainspirowany waszymi pięknymi baniakami postanowiłem stworzyć swój wymarzony świat,zbiornik który zakładam jest przejściowy na koniec roku zmiana za 500+,ale pojawił się mały problem czy oklejać boki czarną folią?z góry dziękuję za pomoc i jeszcze raz pozdrawiam] Witaj... Co do oklejania boków folią,czy nawet umieszczenie wewnątrz zbiornika czarnego spienionego PCV to już sprawa twojego gustu;)...Jeśli tobie tak się będzie podobało to tak zrób... 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Maja 2016 #18 Opublikowano 28 Maja 2016 ,ale pojawił się mały problem czy oklejać boki czarną folią? ..witamy na forum. Taj jak Ci Andrzej ( Egon) napisał to sprawa gustu a chodzi o to,że będziesz miał wtedy z boku "lusterka" używając folii. Sam zadecyduj co Ci się bardziej podoba..Zajrzyj do naszej galerii i porównaj sobie jak wyglądają bez folii z boku i z folią czy też inną strukturą umieszczoną na bocznych szybach.
P_roro_k Opublikowano 28 Maja 2016 #19 Opublikowano 28 Maja 2016 Tak wygląda baniak nie jestem uzdolniony w aranżacji wystroju ale dzięki waszym pomysłom wyszło tak:)
Quba Opublikowano 28 Maja 2016 #20 Opublikowano 28 Maja 2016 Nie polecam takiego ustawiania kamieni, wygląda bardzo niestabilnie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się