Skocz do zawartości

Moja 240-tka


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji pisania wątku o rysie: http://forum.klub-malawi.pl/showthread.php?t=27066, postanowiłem zaprezentować mój zbiornik. Dałem nowe tło i kamienie, zbiornik jak na razie stał będzie pusty z racji zbliżającej się komunii mojego dziecka (prośba żony) więc do efektu końcowego nam trochę czasu. Będzie to zupełnie nowy zbiornik z nową obsadą, więc ostateczną formę pokażę później.Oto jak mój zbiornik przedstawia się na dzień dzisiejszy.


79b2e6faffbe26359fd198699bbd7e4b.jpg


Wydaje mi się, że te najmniejsze kamienie są trochę za małe, bo jak przyjdzie piasek(kreisel), to mi je przykryje ale niestety nie mam innych.Brakuje mi też większego kamienia po lewej stronie aczkolwiek ciężko by było go wsadzić. Korci mmnie też by wsadzić na środku jakiś korzeń red moor bo z kamykami by się fajnie komponował. To na razie wszystko wszelkie sugestie mile widziane.


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą środkową formację bym przebudował, rozrzucił. Wygląda trochę sztucznie. Jakimś kamieniem zasłoniłbym grzałkę :) O wysokim kamieniu z lewej napisali koledzy. Czy próbowałeś, jak wygląda ta aranżacja bez tego tła strukturalnego? Coś mi się widzi, że byłoby lepiej. Jakoś mi się gryzie to tło z tymi kamieniami...nie kolorystycznie, tylko strukturalnie.

No i ja bym jeszcze dorzucił kilka kamieni, ale to jest takie moje zboczenie :). Lubię gruzowisko u mbuny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło jest przyklejone a kamienie wybrałem możliwie jak najbardziej zbliżone do tła, w rzeczywistości są bardziej podobne, mają nawet podobne bruzdy. To tło to wymusiła na mnie żona i pod tym względem jej ustąpiłem, chociaż teraz mam problem z mocowaniem zasysu od kubełka.

Grzałka tak tylko chwilowo leży jak przyjdzie piach to ją lepiej zamaskuję. Kamienie kupywane w Chmielnikach, jak będę miał po drodze to dokupię coś większego chociaż skubańce ciężkie.


Środek poprawiony


12c86ebe44d54220ccd6a46ad0a15da5.jpg


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...takie ustawienie podoba mi się. Gdyby ten po lewej miał większą podstawę i był stabilniejszy to bym postawił go i całą resztę na piasku. Wiem ,że powinny stać na podkładce..sam mam jako podkładkę PCV i tak zawsze doradzam ale sam mam postawione na piasku:) A to dlatego ,że mam stabilne , nie mam spiętrzonych tak aby zagrażało to bezpieczeństwu ale za to mam super kryjówki po kamieniami wykopane przez pysie. Nie chcę być źle zrozumiany..nie polecam każdemu takich ustawień ale robię je świadomie z zachowaniem bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.