Bezprym Opublikowano 20 Marca 2016 #1 Opublikowano 20 Marca 2016 Przy okazji pisania wątku o rysie: http://forum.klub-malawi.pl/showthread.php?t=27066, postanowiłem zaprezentować mój zbiornik. Dałem nowe tło i kamienie, zbiornik jak na razie stał będzie pusty z racji zbliżającej się komunii mojego dziecka (prośba żony) więc do efektu końcowego nam trochę czasu. Będzie to zupełnie nowy zbiornik z nową obsadą, więc ostateczną formę pokażę później.Oto jak mój zbiornik przedstawia się na dzień dzisiejszy. Wydaje mi się, że te najmniejsze kamienie są trochę za małe, bo jak przyjdzie piasek(kreisel), to mi je przykryje ale niestety nie mam innych.Brakuje mi też większego kamienia po lewej stronie aczkolwiek ciężko by było go wsadzić. Korci mmnie też by wsadzić na środku jakiś korzeń red moor bo z kamykami by się fajnie komponował. To na razie wszystko wszelkie sugestie mile widziane. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
Bezprym Opublikowano 20 Marca 2016 Autor #3 Opublikowano 20 Marca 2016 Tak uważasz, to jutro jeszcze ją porozkładam, a co o korzeniu myślisz? Dałbyś jeszcze większe kamienie czy to już zbyteczność by była? Ten mechanik bije mi po oczach. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka
egon44 Opublikowano 21 Marca 2016 #4 Opublikowano 21 Marca 2016 Dałbyś jeszcze większe kamienie czy to już zbyteczność by była? Ten mechanik bije mi po oczach. Ja bym dał zamiast tych dwóch kamoli z lewej strony baniaka jeden duży i wyższy,który przy okazji ukrył by tobie tego mechanika...
Bezprym Opublikowano 21 Marca 2016 Autor #5 Opublikowano 21 Marca 2016 W planie jest dodanie większego kamienia w późniejszym terminie zamiast tego pierwszego z lewej a go planuję przenieść na prawo. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Merlot Opublikowano 21 Marca 2016 #6 Opublikowano 21 Marca 2016 Jeśli szukasz kamieni to polecam : http://www.kamienogrodowy.wroclaw.pl/ Oczywiście wysyłają kurierem
eljot Opublikowano 21 Marca 2016 #7 Opublikowano 21 Marca 2016 Korzonek jakiś możesz dołożyć no i przydałby się jeden większy kamień do przesłonięcia mechanika. Może też być jakiś większy płaski na którym postawisz ten z lewej.
pozner Opublikowano 21 Marca 2016 #8 Opublikowano 21 Marca 2016 Tą środkową formację bym przebudował, rozrzucił. Wygląda trochę sztucznie. Jakimś kamieniem zasłoniłbym grzałkę O wysokim kamieniu z lewej napisali koledzy. Czy próbowałeś, jak wygląda ta aranżacja bez tego tła strukturalnego? Coś mi się widzi, że byłoby lepiej. Jakoś mi się gryzie to tło z tymi kamieniami...nie kolorystycznie, tylko strukturalnie. No i ja bym jeszcze dorzucił kilka kamieni, ale to jest takie moje zboczenie . Lubię gruzowisko u mbuny.
Bezprym Opublikowano 21 Marca 2016 Autor #9 Opublikowano 21 Marca 2016 Tło jest przyklejone a kamienie wybrałem możliwie jak najbardziej zbliżone do tła, w rzeczywistości są bardziej podobne, mają nawet podobne bruzdy. To tło to wymusiła na mnie żona i pod tym względem jej ustąpiłem, chociaż teraz mam problem z mocowaniem zasysu od kubełka. Grzałka tak tylko chwilowo leży jak przyjdzie piach to ją lepiej zamaskuję. Kamienie kupywane w Chmielnikach, jak będę miał po drodze to dokupię coś większego chociaż skubańce ciężkie. Środek poprawiony Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Marca 2016 #10 Opublikowano 21 Marca 2016 ...takie ustawienie podoba mi się. Gdyby ten po lewej miał większą podstawę i był stabilniejszy to bym postawił go i całą resztę na piasku. Wiem ,że powinny stać na podkładce..sam mam jako podkładkę PCV i tak zawsze doradzam ale sam mam postawione na piasku:) A to dlatego ,że mam stabilne , nie mam spiętrzonych tak aby zagrażało to bezpieczeństwu ale za to mam super kryjówki po kamieniami wykopane przez pysie. Nie chcę być źle zrozumiany..nie polecam każdemu takich ustawień ale robię je świadomie z zachowaniem bezpieczeństwa.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się