Skocz do zawartości

Wyrozumiałości proszę :)


Psek55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Konradzie :D...

Fajnie że posłuchałeś rad,i postanowiłeś odwiedzić nasze forum...

Co do obsady to już masz moje zdanie z Facebook'a,no a resztę już tobie koledzy tutaj tłumaczą co i jak ;)...

Postępuj zgodnie z ich zaleceniami,a będzie dobrze...

Życzę powodzenia :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, musiałem :) może nawet nie tyle musiałem co chciałem zależy mi na dobrym samopoczuciu moich podopiecznych jak i cieszące oko akwarium.

-- dołączony post:

Witam was ponownie, mam pytanie odnośnie testów czy np takie coś może być

_____ JBL TEST 6w1 PH KH GH NO2 NO3 CL PROMOCJA!!! (5230817292) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img04.allegroimg.pl/photos/400x300/52/30/81/72/5230817292@@AMEPARAM@@04@@AMEPARAM@@52/30/81/72@@AMEPARAM@@5230817292

czy każde z osobna, pytam ponieważ zona jest w Krakowie a w sklepie w którym jest obecnie mają takie testy. Fajnie by było gdybym dostał szybką odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad Zakup testy tej samej firmy,tylko że kropelkowe,które są dokładniejsze niż te paskowe...

Polecam zakup tej walizki

JBL COMBISET TEST PH KH NO2 NO3 NH4+NH3 CO2 (5693516165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img17.allegroimg.pl/photos/400x300/56/93/51/61/5693516165@@AMEPARAM@@17@@AMEPARAM@@56/93/51/61@@AMEPARAM@@5693516165

,gdzie będziesz miał wszystkie testy potrzebne do naszego biotopu...

Wychodzi to taniej niż zakup pojedynczych testów...

Dodatkowo dokup sobie jeszcze test na ph z tego zakresu 7,4-9,0

JBL TEST PH 7,4-9,0 ____Tanganika, Malawi, Morskie (5331675231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już przekazałem :D właśnie dlatego pytam a nie kupuje tego co jest tylko to co potrzebne :) ok narazie dzięki .

-- dołączony post:

Pleziorro faktycznie paskowe no widzisz kurcze nie uwaga mnie kiedyś zgubi :P ok ok już działamy błąd poprawiony żonka będzie szukać KROPELKOWYCH :) dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moge tylko spytac u kogo kupowales swoje ryby. Gielda w krakowie moze byc albo we wtorek na balickiej albo w niedziele na os. Podwawelskim. Ciekaw jestem ktory taki madry ci to wcisnol. Ps. Rozumiem problem. Poczatek z tymi sprzedawcami byl podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne kolego już mówię, ryby kupowałem na ul. Balickiej jak wchodzisz na giełdę to przed ostatnie stoisko po prawej stronie na samym końcu hali Ten Pan ma 2 dość małe zbiorniki taki pod wąsem z tego co wiem jego sklep nazywa się Aqua-zoo i mieści się w Andrychowie. Na jego temat już nic nie wiem. ale już sobie daruje od niego dobrych rad... a o tej drugiej giełdzie przyznam szczerze że nie słyszałem, generalnie do tego mniejszego baniaka zaopatruję się w zwierzęta i większość sprzętu na ul Szybkiej "Fajna Rybka" ale przygodę z Malawi zaczynałem u Pana z giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa.. Pan Wszystko Wiem Tomasz. ryby slabe jakosciowo. Aulunocary na hormonach. Fire fish 4 cm wybarwiony jak dorosly. Za miesiac straci kolory. na balickiej juz lepiej kupic u p.Piotrka z wieliczki. ryby zdrowe.. dobrej jakosci. ale sprzedawca jest zwolennikiem przerybiania wiec tez wciskal by max ilosc ryb.

-- dołączony post:

wiesz ze nawet jak szybko doprowadzisz akwa do wlasciwych parametrow to i tak taka obsada odpada. pisales ze do sprzedawcy ich nie zwrocisz e moze masz kogos znajomego komu mozesz je sprezentowac. zakladajac ze ma odpowiedni zbiornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, utknołem w martwym punkcie... Kordon wlany poza tym na razie nic muszę czekać za chwilkę jadę oddać delfinki tylko tyle puki co. Słuchajcie Kochani z innej beczki co sądzicie o lampie UV oraz czy moglibyście doradzić mi czy i jaki falownik kupić, kolega z forum wytłumaczył mi łopatologicznie jak i co z falownikiem tak że teraz pytanie jaki?? a co do UV na tylnej ścianie akwarium pojawił mi się jasno zielony glon wygląda to jak by ktoś krótkie włoski poprzyklejał do szyby a najlepsze jest to że są bardzo łatwe do wyczyszczenia nie tak jak np taki rdzawy osad przy żwirze w zasadzie to jak ręką w okolicy glonu "pomacham" to sam odpada, czy zakupić UV?? oczywiście to pytanie jest przyszłościowe najpierw się muszę uporać z obsadą i wodą zresztą sami wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.