nasteq Opublikowano 9 Marca 2016 #12 Opublikowano 9 Marca 2016 Piękne masz te akwaria. Klimat w black water mnie urzekł i zainspirował do zmierzenia sie kiedyś z tym biotopem.
zetce Opublikowano 9 Marca 2016 #13 Opublikowano 9 Marca 2016 Wszystkie akwaria genialne. Gratulacje zapału do zabawy z tyloma biotopami.
Krzymor Opublikowano 9 Marca 2016 #14 Opublikowano 9 Marca 2016 Baniaki super. Masz rękę do akwarystyki. A moduły w Malawi to jakiego producenta?
Pleziorro Opublikowano 9 Marca 2016 #15 Opublikowano 9 Marca 2016 Sorki za OT, ale nie mogłem się powstrzymać Wiedziałem, że ten dom mi coś mówi Rok 2012, vis a vis Twojego pensjonatu, podczas motocyklowych wakacji trasą południowej granicy naszego pięknego kraju
barcid Opublikowano 9 Marca 2016 Autor #16 Opublikowano 9 Marca 2016 Sorki za OT, ale nie mogłem się powstrzymać Wiedziałem, że ten dom mi coś mówi Rok 2012, vis a vis Twojego pensjonatu, podczas motocyklowych wakacji trasą południowej granicy naszego pięknego kraju No kurczę. Masz świetne oko;) Wiewiór powoli staje się symbolem Muszyny. Pensjonat jest dokładnie za wiewiórem i potokiem Szczawnik. Nawet okienko widać! -- dołączony post: Baniaki super. Masz rękę do akwarystyki. A moduły w Malawi to jakiego producenta? Dzięki. Moduły hand made. Może założę temat w dziale DIY. Pokrótce opiszę zrobione ze ściereczek kuchennych (takich chłonących dobrze wilgoć), betonu CX5, pomalowane i to wszystko. Boczne pełnią rolę skimmerów.
Krzymor Opublikowano 9 Marca 2016 #17 Opublikowano 9 Marca 2016 Dzięki. Moduły hand made. Może założę temat w dziale DIY. Pokrótce opiszę zrobione ze ściereczek kuchennych (takich chłonących dobrze wilgoć), betonu CX5, pomalowane i to wszystko. Boczne pełnią rolę skimmerów. Łał !!! Nie może tylko koniecznie zapodaj opis wykonania tych modułów.
tom77 Opublikowano 9 Marca 2016 #18 Opublikowano 9 Marca 2016 Witam Non-mbunowca Przy doborze obsady sugerowałem się artykułem: http://forum.klub-malawi.pl/artykul-...um-t21020.html Trzy powody problemów: 1/ masz 130cm, a nie 150/160cm 2/ masz 5 gatunków, a nie 3 3/ masz za mało Mdok Jak ja bym postąpił?: 1/ nie robiłbym nerwowych ruchów 2/ poczekałbym na wyniki ankiety, którą w wątku o Placidochromisach robię razem z prawie wszystkimi Mdokomaniakami 3/ nie wiem jaką masz "filozofię akwarystyczną" (czy kierujesz się minimalizacją redukcji/oddawania/itp?), bo zasadniczo dla większości gatunków masz za mały zbiornik - jeśli kierować się minimalizacją redukcji/oddawania - to na początek zwiększyłbym (tak nie pomyliłem się) liczbę Mdok być może oddając agresywnego samca (masz wysokie akwa, trzeba to wykorzystać i zacząć redukcję od ryb "z dołu akwarium", których masz za dużo -Aulonocara Jacobfreibergi 'Otter point') - potem bym poobserwował Recepta kontrowersyjna - bo sytuacja nietypowa Wszystko powyżej to tylko zdanie toma77:) Życzę akwarystycznego nosa. PS. Chyba za wolno pisałem tego posta!
barcid Opublikowano 9 Marca 2016 Autor #19 Opublikowano 9 Marca 2016 Witam Non-mbunowca Trzy powody problemów: 1/ masz 130cm, a nie 150/160cm 2/ masz 5 gatunków, a nie 3 3/ masz za mało Mdok Jak ja bym postąpił?: 1/ nie robiłbym nerwowych ruchów 2/ poczekałbym na wyniki ankiety, którą w wątku o Placidochromisach robię razem z prawie wszystkimi Mdokomaniakami 3/ nie wiem jaką masz "filozofię akwarystyczną" (czy kierujesz się minimalizacją redukcji/oddawania/itp?), bo zasadniczo dla większości gatunków masz za mały zbiornik - jeśli kierować się minimalizacją redukcji/oddawania - to na początek zwiększyłbym (tak nie pomyliłem się) liczbę Mdok być może oddając agresywnego samca (masz wysokie akwa, trzeba to wykorzystać i zacząć redukcję od ryb "z dołu akwarium", których masz za dużo -Aulonocara Jacobfreibergi 'Otter point') - potem bym poobserwował Recepta kontrowersyjna - bo sytuacja nietypowa Wszystko powyżej to tylko zdanie toma77:) Życzę akwarystycznego nosa. PS. Chyba za wolno pisałem tego posta! Dzięki za odpowiedź. Czy założyć nowy temat czy podpiąć się do istniejącego http://forum.klub-malawi.pl/placidochromis-phenochilus-mdoka-p-sp-phenochilus-t21729p18.html?highlight=Placidochromis+mdoka
tom77 Opublikowano 9 Marca 2016 #20 Opublikowano 9 Marca 2016 Załóż nowy. Bo myślę, że zdań będzie wiele i koncepcja może ewoluować w różne strony.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się