Bracia Opublikowano 6 Marca 2016 #1 Opublikowano 6 Marca 2016 Witam wszystkich. Mam nadzieje, że razem będziemy tu miło spędzać swój czas. Zdjęcia baniaków w ciągu 2 dni jak wrócę do domu
egon44 Opublikowano 6 Marca 2016 #2 Opublikowano 6 Marca 2016 Witaj na naszym forum... Witam wszystkich. Mam nadzieje, że razem będziemy tu miło spędzać swój czas. Zdjęcia baniaków w ciągu 2 dni jak wrócę do domu Tylko tyle nam powiesz? Może byś się przedstawił,opowiedział coś o sobie,oraz o twoich zbiornikach itd? ...
Bracia Opublikowano 6 Marca 2016 Autor #3 Opublikowano 6 Marca 2016 Witam więc ponownie:) 36 latek chodzę już po naszym globie- po małym skrawku Warszawy, pyszczakami zafascynował mnie mój tato - jak miałem 8 lat. Na "swoim" trzymam rybki od kilkunastu lat, nigdy nie miałem czasu, żeby odwiedzać, udzielać się i dzielić pasją z innymi, a że życie przewrotne to i czas się znalazł, więc jestem. Obecnie zalane zbiorniki to: 1 x 120x40x50-swiatło led, filtr zewn ex700, wew powerhead1500 1 x 100x50x50-swiatło led, filtr zewn ex700, wew powerhead1500 kilka od 80 do 120 litrowych jedna 600 litrów czekająca na miejsce i czas. Obsada - dwadzieścia, może trochę więcej gatunków:) jakoś wiecznie mi mało:) 1. Melanochromis cyaneorhabdos maingano 1+6 2. Maylandia estherae red red 1+4 3. Maylandia callainos 1+3 4. Cyrtocara moori - młodzież 5 szt. 5. white lips - średniaki 15 szt. 6. Pseudotropheus acei luwala 2+4 7. Pseudotropheus acei ngara - młodzież 10 szt. 8. Metriaclima "msobo" Magunga 1+3 9. Otopharynx lithobates 'sulphur head 2+2 10. Cynotilapia afra cobue 1+4 11. Pseudotropheus demasoni - młodzież 12. Labidochromis caeruleus 1+4 13. Pseudotropheus Polit - młodzież 10 szt. 14. Aulonocara jacobfreibergi "Mamelela" Lemon Jake - 1+3 15. Aulonacara calico - 1+4 16. Aulonacara german red - 1+2 17. Aulunocara benshi benga - 1+2 18. Pseudotropheus elongatus- młodzież 15 szt. 19. Pseudotropheus socolofi - 1+4 20. Labidochromis chisumulae - 1+2 Niedobitków nie będę wymieniał Mam nadzieje, że teraz lepiej się przedstawiłem.
imak73 Opublikowano 6 Marca 2016 #4 Opublikowano 6 Marca 2016 I to wszystko pływa w ......... razem? Czy w każdym zbiorniku coś innego. A może zamień te szkiełka na jedno konkretne.
Bracia Opublikowano 6 Marca 2016 Autor #6 Opublikowano 6 Marca 2016 Ogólnie około 20 zbiorników, wiec maja relax:)
imak73 Opublikowano 6 Marca 2016 #7 Opublikowano 6 Marca 2016 Coś czuję ,że kolega "BRACIA" trzyma pysie nie tylko dla przyjemności. ........................... chyba zaraz będzie oferta sprzedaży narybku.
olo666 Opublikowano 6 Marca 2016 #9 Opublikowano 6 Marca 2016 Jeśli nie w celach handlowych to pogratulować...dużej przestrzeni hobbystycznej w dużym domu...lub dużej piwnicy;)....Czekamy na foty:)
dess Opublikowano 6 Marca 2016 #10 Opublikowano 6 Marca 2016 Ehhhhh a ja się jednym gatunkiem podniecam tyle.. Gratulację i sfotografuj co się tylko da
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się