imak73 Opublikowano 22 Lutego 2016 #11 Opublikowano 22 Lutego 2016 Mi się podoba. Z drugiej strony koledzy, im więcej kamieni (rumowisk) tym więcej nieczystości w zakamarkach.
egon44 Opublikowano 22 Lutego 2016 #12 Opublikowano 22 Lutego 2016 Mi się podoba. Z drugiej strony koledzy, im więcej kamieni (rumowisk) tym więcej nieczystości w zakamarkach. A od czego jest nadfiltracja (mechanik +falownik),oraz dobra cyrkulacja ... A jeśli nawet jakiś syf znajdzie w zakamarkach,to zawsze ryby buszujace przy kamieniach je wypłuczą,no a resztę załatwi filtracja 3
pozner Opublikowano 22 Lutego 2016 #13 Opublikowano 22 Lutego 2016 Z drugiej strony koledzy, im więcej kamieni (rumowisk) tym więcej nieczystości w zakamarkach. To nie ma znaczenia, filtracja z tym sobie poradzi. Miałem zawalenie skalne, plus tło strukturalne i akwarium żyło przez kilka lat bez problemów.
imak73 Opublikowano 22 Lutego 2016 #14 Opublikowano 22 Lutego 2016 U mnie to nie bardzo. Zastanawiam się nad redukcją kamieniołomów u siebie. No i jeszcze kwestia chowania się ryb, jak będzie za dużo kryjówek to ich trzeba szukać - a tak pięknie sobie pływają w toni. Przesadziłem co
patst20 Opublikowano 23 Lutego 2016 #15 Opublikowano 23 Lutego 2016 A jaka obsade planujesz do tego akwa?
szczis83 Opublikowano 23 Lutego 2016 Autor #16 Opublikowano 23 Lutego 2016 Wielkiego wyboru to nie mam ,docelowo to Pseudotropheus saulosi i lodotropheus sprengerae.
egon44 Opublikowano 23 Lutego 2016 #17 Opublikowano 23 Lutego 2016 Wielkiego wyboru to nie mam ,docelowo to Pseudotropheus saulosi i lodotropheus sprengerae. Sorki za OT ale... Jak nie masz wyboru? Wybór jest tylko trzeba popytać,lub poszukać Zerknij tutaj http://forum.klub-malawi.pl/showpost.php?p=169497&postcount=1 lub jeszcze ogólnie http://forum.klub-malawi.pl/tags/index.php/200l/
szczis83 Opublikowano 28 Lutego 2016 Autor #18 Opublikowano 28 Lutego 2016 Witam Dołożyłem trochę kamoli,jak dla mnie jest ok;)
nasteq Opublikowano 28 Lutego 2016 #19 Opublikowano 28 Lutego 2016 Bardzo ładnie, wyglada naturalnie. 1
wojtek30 Opublikowano 28 Lutego 2016 #20 Opublikowano 28 Lutego 2016 Ciekawy jestem jak bedzie z obsada wogladalo mam nadzieje ze sie pochwalisz.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się