szczis83 Opublikowano 21 Lutego 2016 #1 Opublikowano 21 Lutego 2016 Witam, Jestem nowy na forum i chciałbym przedstawić Wam moje akwarium. Podstawowe informacje: Wymiary - 100x40x50; Filtracja - zewnętrzna(jbl e901 jako biolog),wewnętrzna(aquael circulator 1500) Sceneria - serpentynit, piasek kwarcowy z castoramy tło -spienione pcv Oświetlenie - moduły led+sterownik Romka Obsada - brak Proszę o opinie,krytyka też mile widziana:)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Lutego 2016 #2 Opublikowano 21 Lutego 2016 ...witam .Akwa ładne. Warto na zasys założyć choćby gąbkę aby spełniała funkcję prefiltra albo nawet jakiś prefiltr.
kotangch Opublikowano 21 Lutego 2016 #3 Opublikowano 21 Lutego 2016 Tło masz w środku czy na zewnątrz, jak w środku to przyklejałeś je czymś. Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka
szczis83 Opublikowano 21 Lutego 2016 Autor #4 Opublikowano 21 Lutego 2016 Tło jest w środku,niczym nie kleiłem jest wsadzone pod wzmocnienie akwarium.
timi-akwaria.pro Opublikowano 21 Lutego 2016 #5 Opublikowano 21 Lutego 2016 Wszystko fajnie:) Mam tylko jedno zastrzeżenie a propos aranżacji. Ja bym postarał się o trochę wyższe kamienie, a przynajmniej po lewej stronie tak, żeby zasłonić osprzęt, ale to tylko moje osobiste widzimisię Powodzenia:)
szczis83 Opublikowano 21 Lutego 2016 Autor #6 Opublikowano 21 Lutego 2016 Właśnie szukam jakiegoś większego serpentynitu,tam gdzie kupowałem była sama drobnica.
wojtek30 Opublikowano 21 Lutego 2016 #7 Opublikowano 21 Lutego 2016 Jak dla mnie to mało kryjówek a pysie lubią mieć gdzie się schować
pozner Opublikowano 21 Lutego 2016 #8 Opublikowano 21 Lutego 2016 Witaj. Dla mnie za mało kamieni. Mbuna żyje w rumowisku skalnym, a Ty im stworzyłeś strefę przejściową do piaszczystej. Więcej kamieni, to więcej skrytek dla ryb, to mniej kłopotów.
szczis83 Opublikowano 21 Lutego 2016 Autor #9 Opublikowano 21 Lutego 2016 W przyszły weekend postaram się wyskoczyć w poszukiwaniu jakiegoś kamienia.
egon44 Opublikowano 21 Lutego 2016 #10 Opublikowano 21 Lutego 2016 Siemanko Tak jak koledzy piszą aranżacja spoko,tylko dodałbym więcej kamieni,żeby zrobić rybkom większe gruzowisko ...Powodzenia...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się