Skocz do zawartości

Sterownik LED - nowa wersja.


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko, najbardziej uciążliwe było dla mnie sprawdzanie efektu, brak możliwości przesunięcia czasu w dowolne miejsce podczas podglądu, teraz jak się ustawi podgląd za wolno to trzeba czekać aż przejdzie czas nocny/dzienny aby podejrzeć wschód/zachód, a jak za szybko to nie można dokładnie zobaczyć jak zadziałają wyżej wymienione ;).

Opcja z kilkoma liniami jak koledzy sugerują także była by bardzo przydatna, a nawet można by się pokusić o jakiś delikatny background z zaznaczoną podziałką godzinową powiedzmy i przynajmniej 3 poziome linie 25%/50%/75%. Ale teraz wakacje się zbliżają sezon grillowy, ja sobie poustawiałem i myślę, że każdy ogarnia to oprogramowanie, bo jest bardzo czytelne. A na długie zimowe wieczory Romku możesz pomyśleć na udogodnieniami :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że na już :) Zresztą, to tylko nasze propozycje a producent zrobi jak chce :)

Jeszcze przyszło mi do głowy, dla tych co chcą pokombinować, opcja doboru mocy każdego kanału "live". Czyli powiedzmy 4 suwaczki, przy każdym opis ile akurat ustawiamy (0-255) i każda zmiana na suwaku powoduje zmianę oświetlenia. Łatwiej wtedy byłoby dojść przy jakich ustawieniach najlepiej wygląda akwarium i ryby.


Wysłane z telefonu

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Kolegów wyżej, samo oprogramowanie mogłoby zostać usprawnione, ale to oczywiście decyzja Producenta :)


moja opinia :


HARDWARE :


ja byłbym w stanie dopłacić za obudowę metalową bo ta moim zdaniem jest bardzo delikatna, gdyby ją ścisnąć mocniej w dłoni to się rozsypie .. to samo tyczy się przycisku, lata w różne strony, gdyby dało się robić coś na wzór obudowy TC420


SOFTWARE :


z mojego punktu widzenia fajnie byłoby mieć :


- wprowadzanie ustawień offline

- ustawianie kanałów na jednym ekranie z jakąś prostą siatką w tle (linie pomocnicze dla pełnych godzin i powiedzmy 25%, 50%, 75% i 100%)

- dla mnie użyteczne byłoby ustawianie wartości procentowo a nie od 0 do 255 bo za każdym razem trzeba to sprawdzać - ile % wyszło - łatwiej zrozumieć ile to jest 40% ze 100% niż stwierdzić, że wartość 102 to jest te 40%

- możliwość uruchomienia programu (symulacji) od wskazanej godziny, żeby zobaczyć tylko wschód i zachód

- możliwość uruchomienia chwilowego lampy z określonymi przez użytkownika składowymi kolorów, żeby móc zobaczyć jaki kolor wychodzi przy danych nastawach (lampa ciągle świeci a użytkownik w tym czasie może kręcić kolorami i widać ile trzeba dać % której składowej, żeby uzyskać dany kolor)


Moja opinia nie ma na celu krytykowania projektu. Moim zdaniem jest to mega udany produkt w przystępnej cenie. Oprogramowanie jest czytelne i intuicyjne, myślałem, że będę je kilka godzin poznawał a skonfigurowałem wszystko w 15 min, potem tylko doszlifowałem nastawy.


Mam win 10 64 bit i myślałem, że będą jakieś problemy ze sterownikami a zadziałało bez żadnego problemu od pierwszego uruchomienia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.