MatiK Opublikowano 30 Stycznia 2016 #11 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Bardzo przyjemne dla oka, naprawdę fajnie Ci to wyszło
Krzymor Opublikowano 30 Stycznia 2016 #12 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Podoba mi się. Jedynie to można coś pokombinować i spróbować dołożyć jakiś kamol, który zasłaniałby filtr wewnętrzny. Akwarium z takim aranżem wygląda na dużo większe.
pozner Opublikowano 30 Stycznia 2016 #13 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Bardzo ładnie urządzone, z przyjemnością się patrzy.
egon44 Opublikowano 31 Stycznia 2016 #14 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Ekstra tobie to wyszło,coś w stylu iwagumi ...Mnie się bardzo podoba...
timi-akwaria.pro Opublikowano 31 Stycznia 2016 #15 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Jedynie to można coś pokombinować i spróbować dołożyć jakiś kamol, który zasłaniałby filtr wewnętrzny Zdecydowanie taki "manewr" by się tutaj przydał. Poza tym bardzo mi się podoba.
dess Opublikowano 31 Stycznia 2016 Autor #16 Opublikowano 31 Stycznia 2016 Oczywiście mam taki manewr w planach od samego początku. Mialem jeden duży kamień do tego celu, ale był bardzo toporny i tylko psułby wygląd. Po wizycie na składzie zajmę się tym. Dziękuje za komentarze i pozdrawiam!
dess Opublikowano 29 Lutego 2016 Autor #17 Opublikowano 29 Lutego 2016 Minął prawie miesiąc, pysie zamówione i powinny być lada dzień. Póki co poszukaliśmy jeszcze jakiś kamoli. Co prawda wzięliśmy więcej, ale zawalenie 112 litrów głazami też mija się z celem. Jest teraz jeszcze więcej szczelin i kryjówek. Dziewczyna myśli o zakupie lustrzanki, więc może kolejne zdjęcia będą już w całkiem innej jakości!
bajron1984 Opublikowano 29 Lutego 2016 #18 Opublikowano 29 Lutego 2016 zamiast lustrzanki większy baniak kupuj:Dja zacząłem od 60L a póki co skończyłem na 450L:D
egon44 Opublikowano 29 Lutego 2016 #19 Opublikowano 29 Lutego 2016 No i jest git ...Fajnie że przysłoniłeś filtr tym większym kamolem,od razu lepiej to wygląda... Ps.taka mała uwaga odnośnie fotki zbiornika,rób je centralnie z przodu,wtedy i nam lepiej się patrzy,oraz łatwiej coś doradzić... Pozdrawiam ...
dess Opublikowano 29 Lutego 2016 Autor #20 Opublikowano 29 Lutego 2016 Wiem, wiem, ale telefonem zdjęcie z przodu wygląda jeszcze gorzej. Gdyby podłoga puszczała mnie na więcej niż 112l już dawno bym postawił...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się