leszek80 Opublikowano 19 Stycznia 2016 #1 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Hej . Jestem Leszek z Piaseczna do nie dawna chodowca skalarów obecnie początkujący hodowca pyszczaków
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Stycznia 2016 #2 Opublikowano 19 Stycznia 2016 ...witamy wśród pasjonatów biotopu Malawi:)
deccorativo Opublikowano 19 Stycznia 2016 #3 Opublikowano 19 Stycznia 2016 też witam i pytam:D jesteś z Piaseczna? czy z Porto Rico? - może telefon GT-I9506 zmienić jak felerny jest - bo Tapatalk jest OK:D
leszek80 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Autor #4 Opublikowano 19 Stycznia 2016 też witam i pytam:D jesteś z Piaseczna? czy z Porto Rico? - może telefon GT-I9506 zmienić jak felerny jest - bo Tapatalk jest OK:D Hej z Piaseczna pod Warszawą hehe. A pokazało że z Porto Rico? hmm Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
deccorativo Opublikowano 19 Stycznia 2016 #5 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Po pisowni i zasadach języka polskiego wyszło że Porto Rico:D Za to labeo bicolor też ci się dostanie kolego:( tylko w innym temacie Wpisz te Piaseczno w lokalizację w profilu bo zapomnimy żeś z Piaseczna jak tak dalej będziesz pisał po polsku.
leszek80 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Autor #6 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Po pisowni i zasadach języka polskiego wyszło że Porto Rico:D Za to labeo bicolor też ci się dostanie kolego:( tylko w innym temacie Wpisz te Piaseczno w lokalizację w profilu bo zapomnimy żeś z Piaseczna jak tak dalej będziesz pisał po polsku. Już na początku tak nie fajnie hmm. Moment bo już się gubię w tym TAPATALK gdzie mam to wpisać Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
deccorativo Opublikowano 19 Stycznia 2016 #7 Opublikowano 19 Stycznia 2016 Już na początku tak nie fajnie hmm. Teraz już fajnie:D wiesz przeraziłem się jakbyś coś trudniejszego napisał czy dam radę zrozumieć Wklejaj fotki baniaczka i baw się razem z nami a w odpowiednich działach pytaj jak byś czegoś nie wiedział. Lepiej spytać niż błąd popełnić Na pewno pytania nie zostaną bez odpowiedzi.
egon44 Opublikowano 20 Stycznia 2016 #8 Opublikowano 20 Stycznia 2016 Siemanko :mrgreen: Czytaj,pytaj oraz zadawaj pytania w odpowiednich działach do tego przeznaczonych... Powodzenia
spiochu Opublikowano 20 Stycznia 2016 #9 Opublikowano 20 Stycznia 2016 Decco już tak ma, taki styl pisania. Na żywo to fajny człowiek i zawsze życzliwy, więc się nie przejmuj jeśli czasami Ci się wydaje, że jest niemiły Jaka to wielkość akwa? Nie sądzisz, że temu glonojadowi trochę za ciasno? Tak na oko zajmuje z 1/4 długości baniaka... Wysłane z telefonu
leszek80 Opublikowano 22 Stycznia 2016 Autor #10 Opublikowano 22 Stycznia 2016 100x40x40 cm , 160l. Może i mu ciasno ale powiem tak. kupiłem go jak miał ze 2cm, to jedna z moich pierwszych rybek. Kupiłem go jako zwykłego niebieskiego a okazał się nim być ten gigant. Szkoda mi się go pozbywać a i on już od małego ze mną kilka lat. Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się