bizonkrk17 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Autor #21 Opublikowano 17 Stycznia 2016 W takim razie nic więcej nie ruszam już w baniaku, teraz będę myślał na temat obsady:)
egon44 Opublikowano 17 Stycznia 2016 #22 Opublikowano 17 Stycznia 2016 No jasne,jeśli uznasz że masz mało piasku to zawsze można dorzucić
Krzymor Opublikowano 17 Stycznia 2016 #23 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Oświetlenie to dwie belki ledowe białe zimne 6500 K oraz dwa moduły led czerwone i dwa niebieskie. Zbiorniczek bardzo fajnie wygląda. Ile w sumie masz białych modułów oświetleniowych?
bizonkrk17 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Autor #24 Opublikowano 17 Stycznia 2016 Ja nie mam modułów tylko dwie takie listwy http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5877163204&reco_id=1bd3feff-bd36-11e5-a13e-fa163eefc979&ars_rule_id=201 1
bizonkrk17 Opublikowano 20 Września 2016 Autor #25 Opublikowano 20 Września 2016 Dawno nie pisałem w swoim temacie więc pora na małą aktualizacje :-) Zmieniłem system filtracji na kaseciaka z pompą dct6000, stara oświetlenie zastapila lampa diy z powerledach, doszła pokrywa ze spienionego pcv o tubondu. Mała zmiana aranżacji oraz porządki z obsadą, teraz pływają dwa gatunki Labidochromis sp Perlmutt i Cynotilapia zebroides red top Likoma obie do redukcji. Tutaj krótki filmik z baniaka :-)
bizonkrk17 Opublikowano 20 Września 2016 Autor #28 Opublikowano 20 Września 2016 (edytowane) Tak wiem bo nie mogę wkleić linka na telefonie, wrócę do domu to podlinkuje filmik https://youtu.be/erI5ihNLfg8 Edyta udało się z telefonu :-) mam nadzieję że działa Edytowane 20 Września 2016 przez bizonkrk17
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się