Skocz do zawartości

270l Mbuna


slavi

Rekomendowane odpowiedzi

:wink: Ciesze się:) Nie ma nic piękniejszego od nawróconego :D

Taka opcja jest jak najbardziej ok! Zobaczysz, że nie pożałujesz.


Filtracje masz rewelacja i nie wątpie, że dbasz o nie lecz może być jeszcze lepiej i ciekawiej.

Przy takiej obsadzie możesz zostawić samą tetrę a ten diy włożyć do 500l.

Co do obsady 500l będziesz musiał troszkę popracować np z tą parką demasonów. Ogólnie ciężko Ci będzie dopasować dietę np. dla trefków i demasonów w jednym akwarium. Teraz także miałeś pewnie spore problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? poprostu bałem się czytac do końca tego wątku ale jak ktoś chcę się dowiedziec jak czują sie rybki w takich zbiornikach j.w.:

niech zapusci długą brodę, przejedzie się pod ambasade USA i krzyknie allah akbar i czeka na darmową wycieczke edukacyjną do Guantanamo bay :twisted: .


A tak serio to macie chyba rację że obsada nr III za dużo ma gatunków

Nie będzię można uchwycic tego co najpięknijsze.


Po tym co się naczytałem wyżej :shock: chyba zdecyduję się na:


pseudotropheus polit 2+5

pseudotropheus msobo 'Magunga' 2+5

pseudotropheus demasoni 2+5


Z tym że jak ryby dorosną i pojawią się problemy to oddam demasoni


Niewiem czy to powyżej była jakaś prowokacją taka jak np dzieci się straszy babą jagą czy gargamelem, ale nie mam zamiaru męczyc ryb bo wyznaje zasade taką by traktowac każde stworzenie tak jak siebie samego (bez skojarzeń z żadną religią) i mam szacunkiem do natury.


Dzieki za wszystkie wypowiedzi (te drastyczne także)


Pozdrówka :wink: slavi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać wam rację ! (...) Żyjąc w tej świadomości myślałem że będzie oki ale teraz rozumiem że byłem w błędzie. (...) Co wy na to - można takie wyście zastosować? Myślę że to rozsądne.


Bardzo rozsądne. Jakoś tak fajnie mi się zrobiło jak przeczytałem Twój post. Już niedługo rybcie Ci się odwdzięczą swoimi zachowaniami za to, że o nie dbasz. Jeżeli presadziłem w moim poście to przepraszam, najważniejsze jednak że posłuchałeś tych kilku czy kilkunastu porad na tym forum. Fajnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.