LECHPL Opublikowano 26 Grudnia 2015 #11 Opublikowano 26 Grudnia 2015 Przemek, wystawiając akwarium na widok publiczny trzeba się liczyć z krytyką, jeżeli spodziewałeś się samych westchnień to trzeba było zaznaczyć, że nie życzysz sobie negatywnych komentarzy. Rozpocząłem dyskusje, wyraziłem swoje zdanie, nie było moim celem Ciebie urazić, więc po co się do mnie czadzisz.Krytyka była konstruktywna, ilość ceramiki, moc oświetlenia, dobór ryb i jeżeli uważasz, ze mam gorsze czy mniejsze akwarium to nie moge tutaj nic napisac to już w ogóle jest słabe. Mogłeś rozesłać zdjęcia tym co mają wypasy po 1000 l+na prv. i nie musiałbyś czytać krytyki takich jak ja.
bikebog Opublikowano 26 Grudnia 2015 #12 Opublikowano 26 Grudnia 2015 Mi tam sie podoba wizualnie, pomimo iż mam troszkę inne upodobania. Jeżeli chodź o filtrację, to nie zawsze ilośc złoża i jego powierzchni właściwej odpowiada ilości bakterii, które zasiedlą owe złoże. Pamiętaj ze tj. człowiek musi mieć co jesc tak i bakterie potrzebują odpowiedniej ilości pożywki ;-) Pamiętaj, ze to ma cieszyć Twoje oko i nie zapominaj ze natury lepiej nie zmieniać.
marcin1ja1 Opublikowano 27 Grudnia 2015 #13 Opublikowano 27 Grudnia 2015 Nie zgdzam się z tym, no chyba, że masz niewidome ryby. A czy ja w jakimkolwiek zdaniu napisałem, że trzeba wyłączyć światło. Chodziło mi tylko aby je trochę skręcić. Na pewno nie będzie im pasowało tyle światła jak przy rośliniaku.
kado Opublikowano 27 Grudnia 2015 #14 Opublikowano 27 Grudnia 2015 A czy ja w jakimkolwiek zdaniu napisałem, że trzeba wyłączyć światło. Chodziło mi tylko aby je trochę skręcić. Na pewno nie będzie im pasowało tyle światła jak przy rośliniaku. Tak naprawdę to nie wiemy ile światła im pasuje. W jeziorze na płytszych wodach mają kilkadziesiąt razy więcej światła niż w naszych akwa.
danielj Opublikowano 27 Grudnia 2015 #15 Opublikowano 27 Grudnia 2015 . Na pewno nie będzie im pasowało tyle światła jak przy rośliniaku. A skąd taka pewność?
przemek_3 Opublikowano 27 Grudnia 2015 Autor #16 Opublikowano 27 Grudnia 2015 Dlaczego piszecie, że mam za dużo ceramiki, filtr mam wypchany na full w ostatnich dniach dołożyłem jeszcze 40 kg zeolitu i teraz woda jest krystalicznie czysta , złoża filtracyjnego nigdy za dużo wcześniej magnesem szyby czyściłem co drugi dzień teraz przy codziennych podmianach i takim zestawieniu złoża już nie pamiętam kiedy go używałem, także jest różnica. Co do światła myślę że nie jest jaskrawe zdjęcia trochę inaczej oddają jasność akwarium. Co do skał kwestia gustu mi się akurat te podobają może zmienię jak się te opatrzą
marcin1ja1 Opublikowano 27 Grudnia 2015 #17 Opublikowano 27 Grudnia 2015 A skąd taka pewność? Jeżeli jesteś ciekawy mojej opinii to napisz na priv. Temat ma służyć do przedstawienia się i opinii o baniaku a nie o ilości światła w akwarium z biotopu Malawi. Co do światła myślę że nie jest jaskrawe zdjęcia trochę inaczej oddają jasność akwarium. Co do skał kwestia gustu mi się akurat te podobają może zmienię jak się te opatrzą W mojej sygnaturze też wygląda jakbym miał żarówę a w rzeczywistości jest dużo ciemniej. Tak jak napisałem wcześniej, najważniejsze żeby się Tobie podobało. Jeszcze nie raz zmienisz wystrój. Do wszystkiego trzeba dojrzeć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się