Skocz do zawartości

Sterownik LED LedDimmerPro-wymiana plików ustawień oświetlenia


egon44

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, MatiK napisał:

W tygodniu zapala się u mnie przed wyjściem do pracy żebym zdążył nakarmić, a gaśnie późniejszym wieczorem więc nie widzę sensu ustawiania tego wszystkiego inaczej na dni pracujące i weekendy bo dłużej już i tak się nie będzie świeciło,

Nie wiem jak Rafał ale ja mam ustawione na tygodniu tak, że gdy jesteśmy w pracy (9-14) światło się nie świeci bo nie ma takiej potrzeby. Po porannym nakarmieniu ryb stopniowo wygasa i ryby brykają przy świetle dziennym. W soboty i niedziele jednak świecę od rana do wieczora aby móc oglądać ryby w pełnej okazałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JemioloSeba napisał:

Po porannym nakarmieniu ryb stopniowo wygasa

Właśnie tego chciałbym uniknąć. Wiem, że to bez sensu jak się świeci i nikt na to nie patrzy, ale jak już się chociaż trochę zapali to wolałbym nie gasić całkowicie tylko zostawić im już ten ułamek światła. Dzienne do akwarium nie dochodzi bo mam pozamykane rolety jak wychodzę - taka okolica... :P Poza tym mam nienormowane godziny pracy, a w środku zieleninę, którą chciałbym utrzymać więc im więcej światła tym w zasadzie lepiej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.07.2017 o 10:37, jello napisał:

Witam szanowne grono :)

Czy ktoś z Was posiada może ustawienia podobne do tych jak na poniższym filmiku? Bardzo fajna symulacja.

 

@szczep85 to chyba Twój zbiornik? Tylko z tego co widzę z początków powstawania (dużo mniej kamieni) :P. Może pomożesz kolegom :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już korzystam ;) co prawda nie mam jeszcze zbyt dużo czasu żeby posiedzieć i poustawiać dokładnie, ale troszkę skorygowałem pod siebie (wiadomo, każdy ma swój gust, oczy widzą inaczej i takie tam) i jest ok ;)  w weekend też się nie zapowiada żebym miał coś podziałać, ale jak już dojdę do swojego ideału też się chętnie podzielę ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam podpiąłem dzisiaj moduły RGB samsunga i moduły barwy zimnej wszystko ładnie i bez problemów póki co oprucz jednej kwestii a mianowicie nie odpowiada mi trochę kolor jaki wyszedł chciałbym dać więcej koloru czerwonego z RGB i nie wiem co powinienem zmienić w ustawieniach i jak to zrobić.
Drugie pytanie czy jeżeli zaprogramuje 6:00 5% oświetlenia a o 11:00 100% oświetlenia to będzie się ono załączało przez 5h stopniowo czy powinienem ustawić to po kolei czyli np6:00 -5% 7:00-20%8:00-40% itd
Jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcinKoz napisał:

podpowiesz może jeszcze jak z tymi kolorami się robi

Każdy kolor ma odpowiadający mu kanał. Po włączeniu apki i wybraniu opcji programowania ustawień, rozwijasz sobie pasek przy górnej tabelce i tam masz kolejno: kanał 1 - kolor czerwony, kanał 2 - kolor zielony, kanał 3 - kolor niebieski i kanał 4 - moduły białe. Jeśli chcesz czerwony, ustawiasz kanał 1 i tworzysz odpowiedni wykres. Nie wiem, jak to inaczej wytłumaczyć, na przykładzie na pewno byłoby łatwiej.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.