pozner Opublikowano 2 Grudnia 2015 #11 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Nie przesadzajmy koledzy, nie wszystkie akwaria muszą wyglądać jak gruzowisko serpentynitu na tle z czarnego PCV zasypane piachem z Castoramy Nikt nie twirdzi, że akwarium ma tak wyglądać. Ja miałem czerwonego piaskowca i tło strukturalne. Mogą to być też doniczki, tylko w odpowiedniej ilości RGR przesadził w drugą stronę. Mbuna żyje wśród gruzowiska i takie warunki powinna mieć stworzone w akwarium. Krzywdy oczywiście im nie robi, ale pozbawił je naturalnych zachowań, a siebie możliwości obserwowania tego. Równie dobrze możnaby je wpuścić do "holendra". Efekt byłby podobny. Nikt nie zwróciłby koledze uwagi, gdyby tam pływała non mbuna.
RGR Opublikowano 2 Grudnia 2015 Autor #12 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Cześć. Heh - tak myślałem, że mogę wywołać dyskusję - czekam na więcej Waszych opinii. Jeżeli chodzi o ryby to pływają tam: Melanochromis maingano Pseudotropheus saulosi Pseudotropheus callainos pearl white Jeżeli chodzi o zbiornik - to kto powiedział, że ma 120 cm ?? Zbiornik to 140x70x60.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się