Łukasz83 Opublikowano 30 Listopada 2015 Autor #21 Opublikowano 30 Listopada 2015 Zgadzam się w 100%. Jeśli takie mu się podoba, to niech zostawi jak jest. O obsadzie już wszystko zostało napisane. -- dołączony post: Gdy przypomnę sobie wystrój mojego pierwszego Malawi, to ogarnia mnie pusty śmiech. Myślę, że większość tu obecnych ma takie wspomnienia, włącznie z Prezesem Trzeba samemu dojrzeć do zmian. Jakoś trzeba zacząć póki co wystrój zostaje , rybki przetrzebione jest 10 sztuk Saullosi ale jest tak jakoś nudno czytaj jednokolorowo z jakim gatunkiem mogę je pomieszać ?
MatiK Opublikowano 30 Listopada 2015 #22 Opublikowano 30 Listopada 2015 W tym akwarium nie możesz ich pomieszać z żadnym gatunkiem ponieważ jest ono wystarczające tylko na harem Saulosi. Poczekaj trochę, wybarwią się samce i będziesz miał dwa kolory. Poza tym w tym biotopie nie chodzi tylko o kolory, obserwuj ryby i czerp radość z ich zachowań...
egon44 Opublikowano 30 Listopada 2015 #23 Opublikowano 30 Listopada 2015 rybki przetrzebione jest 10 sztuk Saullosi ale jest tak jakoś nudno czytaj jednokolorowo z jakim gatunkiem mogę je pomieszać ? No do twojego zbiornika 112l Saulosi to dobry wybór jako obsada jedno-gatunkowa,niestety za mały zbiornik żeby dołożyć drugi gatunek,no i nie będziesz miał jednokolorowo z saulosi a dwu kolorowo bo samce są niebieskie w czarne pionowe pasy,a samice żółte
Łukasz83 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Autor #24 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Panowie mam trochę inne pytanie dotyczące filtracji mam filtr HW302 i moje pytanie co użyć w 3 koszykach do filtracji ?
deccorativo Opublikowano 30 Stycznia 2016 #26 Opublikowano 30 Stycznia 2016 troszku różnica w 450l bajrona a 112l Łukasza:D dla bajrona wystarczy 1,5l ceramiki w kuble a dla ciebie 500ml to będzie z nadmiarem. reszta koszy nie musi być zapełniona bo to wodę hamuje ostro. HW302 do 112l jest już przyszłościowy na następne większe baniaki Łukaszu będziesz miał ten kubeł Zapewne kupując kubeł jakieś wkłady w "gratisie" dostałeś - dobrze by było jakbyś podał co tam masz? bo może nic nie trzeba kupować jak nie wiesz jak się nazywa to wal fotki ale w Podstawach tu tylko się przedstawiamy
egon44 Opublikowano 30 Stycznia 2016 #27 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Panowie mam trochę inne pytanie dotyczące filtracji mam filtr HW302 i moje pytanie co użyć w 3 koszykach do filtracji ? Ja mam w drugim baniaku o podobnym litrażu jak twój ten sam filtr HW-302 z jednym koszem ceramiki,a w pozostałych koszach mam gąbki+watolinę(zapewniającą krystaliczną wodę)...Oczywiście waty nie musisz dawać tak jak ja mam... Dodatkowo na wlocie mam założoną gąbkę służącą jako prefiltr... Przepływ jest ok,bez jakiegokolwiek spadku,a woda klarowna
Łukasz83 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Autor #28 Opublikowano 30 Stycznia 2016 troszku różnica w 450l bajrona a 112l Łukasza:D dla bajrona wystarczy 1,5l ceramiki w kuble a dla ciebie 500ml to będzie z nadmiarem. reszta koszy nie musi być zapełniona bo to wodę hamuje ostro. HW302 do 112l jest już przyszłościowy na następne większe baniaki Łukaszu będziesz miał ten kubeł Zapewne kupując kubeł jakieś wkłady w "gratisie" dostałeś - dobrze by było jakbyś podał co tam masz? bo może nic nie trzeba kupować jak nie wiesz jak się nazywa to wal fotki ale w Podstawach tu tylko się przedstawiamy tak wkłady były free a dostałem ceramikę , zeolit i coś podobnego do waty
bajron1984 Opublikowano 30 Stycznia 2016 #29 Opublikowano 30 Stycznia 2016 A ja tam fluvala 405 całego mam z ceramiką -- dołączony post: a dostałem ceramikę , no to już kupować nie musisz
Łukasz83 Opublikowano 30 Stycznia 2016 Autor #30 Opublikowano 30 Stycznia 2016 A ja tam fluvala 405 całego mam z ceramiką -- dołączony post: no to już kupować nie musisz to zawalić go całego ceramiką ? a co będzie zatrzymywało brud ? ceramika niema takiej funkcji
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się