pozner Opublikowano 22 Listopada 2015 #31 Opublikowano 22 Listopada 2015 Możesz, nie ma znaczenia, czy 1 będziesz miał po prawej, a 2,3,4 po lewej, czy odwrotnie. Chodzi o metodę. Chcesz sprawdzić cyrkulację? Weź jakiś paproch, albo kawałek liścia, unoszący się w wodzie i wrzuć do akwarium przy wylocie cyrkulatora. Jeśli zatoczy koło, będziesz miał dobrą cyrkulację. 1
bajron1984 Opublikowano 22 Listopada 2015 Autor #32 Opublikowano 22 Listopada 2015 Możesz, nie ma znaczenia, czy 1 będziesz miał po prawej, a 2,3,4 po lewej, czy odwrotnie. Chodzi o metodę. Chcesz sprawdzić cyrkulację? Weź jakiś paproch, albo kawałek liścia, unoszący się w wodzie i wrzuć do akwarium przy wylocie cyrkulatora. Jeśli zatoczy koło, będziesz miał dobrą cyrkulację. O kurcze ja nie mam prawie cyrkulacji....zrobiłem jak pisałeś i liść z lewej strony gdzie jest mechanik wzdłuż tylnej szyby doleciał do wylotu z biologa ten go pchnął na przednia szybę i uwaga....w połowie przedniej szyby stanął w miejscu i ani rusz....
egon44 Opublikowano 22 Listopada 2015 #33 Opublikowano 22 Listopada 2015 a czy 2-3-4 mogę umieścić tam gdzie jest 1(1 mam tam gdzie na twoim rysunku 2-3-4)????bo jeżeli zrobię tak jak pisałeś to zamiast podziwiać rybki będę podziwiał to co na rysunku gdyż ta strona jest od łóżka a ta druga od ściany....z kubełka nie mogę dać po skosie w dół jedynie w górę Możesz tak zmienić,tylko cyrkulacja zamiast z prawej do lewej to pójdzie z lewej do prawej czyli odwrotnie ale z tym samym skutkiem... Czemu nie możesz wylotu z kubełka dać w dół?
pozner Opublikowano 22 Listopada 2015 #34 Opublikowano 22 Listopada 2015 No to baw się ustawieniami. -- dołączony post: Czemu nie możesz wylotu z kubełka dać w dół? Ja w swojej Tetrze nie mogę, wewnętrznego też, ani w dół, ani na boki. Znaczy Tetrę mogę na boki
bajron1984 Opublikowano 22 Listopada 2015 Autor #35 Opublikowano 22 Listopada 2015 Czemu nie możesz wylotu z kubełka dać w dół? dobra już dałem musiałem przyssawkę doczepić i wąż wyciągnąć gdyż fluval ma te sztywne plastikowe kolanka na wlocie i wylocie. Wewnętrzny mogę dzięki takiej łopatce co sie nakłada na wylot z mechanika
egon44 Opublikowano 22 Listopada 2015 #36 Opublikowano 22 Listopada 2015 dobra już dałem musiałem przyssawkę doczepić i wąż wyciągnąć gdyż fluval ma te sztywne plastikowe kolanka na wlocie i wylocie. Wewnętrzny mogę dzięki takiej łopatce co sie nakłada na wylot z mechanika To właśnie jeśli masz możliwość doczepienia tej łopatki na wylocie kubełka to zrób to i ustaw ją w dół... Teraz tylko baw się ustawieniami samego falownika JVP,reszty nie ruszaj... Powodzenia 1
bajron1984 Opublikowano 22 Listopada 2015 Autor #37 Opublikowano 22 Listopada 2015 To właśnie jeśli masz możliwość doczepienia tej łopatki na wylocie kubełka to zrób to i ustaw ją w dół... łopatkę doczepiłem do wylotu z mechanika by można było wylot skierować w górę jak falownika a biologa skierowałem w dół za pomocą przyssawek -- dołączony post: Chcesz sprawdzić cyrkulację? Weź jakiś paproch, albo kawałek liścia, unoszący się w wodzie i wrzuć do akwarium przy wylocie cyrkulatora. Jeśli zatoczy koło, będziesz miał dobrą cyrkulację. hehhehe chciałem teraz sprawdzić czy dobrze ustawiłem cyrkulację i wrzuciłem listek i już trzecie podejście robię bo ciągle pyszczaki listek na dno ściągają -- dołączony post: Takie coś wypociłem,cyrkulacja póki co jest ok ale i tak słabiutko oby lepiej było jak dostane aquaela 2000 l/h.Na żywo nie widać ani mechanika ani wlotu do biologa....a na focie tak ech....
danielj Opublikowano 24 Listopada 2015 #38 Opublikowano 24 Listopada 2015 Kolego i Ty piszesz, że moje akwarium to nie malawi? Toż u Ciebie dyskoteka w egipskim grobowcu jest nie malawi. Nawet po prawej płyta nagrobna się znalazła. Ciemno, światło się nie miesza i rybska przy dnie siedzą. Ale jeśli Tobie się podoba to Twoja sprawa
bajron1984 Opublikowano 24 Listopada 2015 Autor #39 Opublikowano 24 Listopada 2015 Kolego i Ty piszesz, że moje akwarium to nie malawi? Toż u Ciebie dyskoteka w egipskim grobowcu jest nie malawi. Nawet po prawej płyta nagrobna się znalazła. Ciemno, światło się nie miesza i rybska przy dnie siedzą. Ale jeśli Tobie się podoba to Twoja sprawa Jak ty widzisz dyskotekę to zapraszam do okulisty......po prostu te twoje tło itd razi w oczy i tyle ale grunt że się tobie podoba.Pozdrawiam i Nic złego namyśli nie miałem.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się