spiochu Opublikowano 18 Listopada 2015 #11 Opublikowano 18 Listopada 2015 Czy ja mam dobre wrażenie, że te kamienie są wciśnięte w piach (przynajmniej część) aby stały pionowo? Czyli, że nie stoją same na podkładce tylko piach je podtrzymuje? Masz w ogóle jakąś podkładkę na dnie? Wysłane z telefonu
bajron1984 Opublikowano 18 Listopada 2015 Autor #12 Opublikowano 18 Listopada 2015 Czy ja mam dobre wrażenie, że te kamienie są wciśnięte w piach (przynajmniej część) aby stały pionowo? Czyli, że nie stoją same na podkładce tylko piach je podtrzymuje? Masz w ogóle jakąś podkładkę na dnie? Wysłane z telefonu Mam podkład- powrócę do wersji z korzeniem zobaczymy jak to wyjdzie w praniu;)fakt bez korzenia więcej było ptysie widać a teraz to wolą się bujać po kryjówkach;-)
marek_z_81 Opublikowano 18 Listopada 2015 #13 Opublikowano 18 Listopada 2015 Ja tylko przypomnę, że to nie jest forum cukiernicze.
bajron1984 Opublikowano 18 Listopada 2015 Autor #14 Opublikowano 18 Listopada 2015 Ja tylko przypomnę, że to nie jest forum cukiernicze. hehehe tak jakoś mi pty....zaleciało:D A teraz tak myślę zostawię zobaczymy jak z podkopami korzenia będzie piasek z pod niego wybrałem; http://naforum.zapodaj.net/7593e1335dff.jpg.html
piterf Opublikowano 18 Listopada 2015 #15 Opublikowano 18 Listopada 2015 To Twoje akwarium i ma się podobać Tobie. Jednak mam taką sugestię. Wyjmij te kamienie i wrzuć je jak lecą, bez układania, garaży,nagrobków itp. Po prostu jak wpadną niech zostaną będą wyglądać naturalnie. Korzeń jeśli się Tobie podoba niech będzie. Z doświadczenia wiem, że jeszcze nie raz będziesz zmieniał wystrój w akwarium.
egon44 Opublikowano 18 Listopada 2015 #16 Opublikowano 18 Listopada 2015 Moim zdaniem kamienie wyglądają nienaturalnie ułożone,bardziej spróbowałbym na twoim miejscu z jednym rodzajem tych kamieni co podałem w załącznikach,ułożyłbym je w dwa gruzowiska np po bokach...I rybki by miały kryjówki i lepiej od razu by to wyglądało na tym tle,które masz takie samo jakie ja mam...Pomyśl nad tym...To tylko moja propozycja a decyzja i tak będzie należeć do ciebie. Akwarium masz duże tylko nie wykorzystałeś w pełni jego potencjału
bajron1984 Opublikowano 19 Listopada 2015 Autor #17 Opublikowano 19 Listopada 2015 Moim zdaniem kamienie wyglądają nienaturalnie ułożone,bardziej spróbowałbym na twoim miejscu z jednym rodzajem tych kamieni co podałem w załącznikach,ułożyłbym je w dwa gruzowiska np po bokach...I rybki by miały kryjówki i lepiej od razu by to wyglądało na tym tle,które masz takie samo jakie ja mam...Pomyśl nad tym...To tylko moja propozycja a decyzja i tak będzie należeć do ciebie. Akwarium masz duże tylko nie wykorzystałeś w pełni jego potencjału No te kamyki są super...tylko gdzie ja je kupie w mojej bliskiej okolicy nie ma nic takiego z kamykami.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Listopada 2015 #18 Opublikowano 19 Listopada 2015 No te kamyki są super...tylko gdzie ja je kupie w mojej bliskiej okolicy nie ma nic takiego z kamykami. http://olx.pl/oferta/serpentynit-kamien-ogrodowy-ozdobny-steszew-buk-granowo-grodzisk-CID628-IDaRTAB.html#29a578ee11..... a to nie są czasami Twoje strony?
egon44 Opublikowano 19 Listopada 2015 #19 Opublikowano 19 Listopada 2015 No te kamyki są super...tylko gdzie ja je kupie w mojej bliskiej okolicy nie ma nic takiego z kamykami. Sorki za małe OT ale...kurde nie gadaj że niema w pobliżu twojej miejscowości składu kamienia,lub sklepu ogrodniczego gdzie mógłbyś je kupić?...Ja mieszkam w bardzo małej miejscowości na wsi i mam dwa składy hmm...Poszukaj trochę ja znalazłem kilka u ciebie,więc bierz telefon i dzwoń popytać się może akurat się uda oto link http://panoramafirm.pl/kamie%C5%84_i_kruszywa/wielkopolskie,nowotomyski,nowy_tomy%C5%9Bl
bajron1984 Opublikowano 21 Listopada 2015 Autor #20 Opublikowano 21 Listopada 2015 U mnie przed blokiem są takie olbrzymy a ja kamieni szukam....pytanie czy takie duże będą dobrze w baniaku wyglądać?i najważniejsze czy wystarczy ze je w gorącej wodzie wypłuczę czy czymś je odkazić??? o to te kamyki http://naforum.zapodaj.net/1555d615f519.jpg.html http://naforum.zapodaj.net/19c2032a4d01.jpg.html a to wygląd baniaka bo jednak korzeń mnie denerwował http://naforum.zapodaj.net/99894def633a.jpg.html Czemu wywaliłem korzeń i nie chce grot bo dziś no3 mi szalało okazało się ze kupy z całego tygodnia były między tymi grotami dlatego chce uniknąć grot itd
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się