blastx Opublikowano 10 Października 2015 Autor #11 Opublikowano 10 Października 2015 Dziękuję kolegom za miłe słowa:) Co do worków jako tło, to na żywo wyglądają tak średnio. Musiałem jednak dać coś na szybko żeby ładnie sfotografować akwarium, a nic innego mi nie przychodziło do głowy, więc dałem worki. Docelowo tm będzie jakieś inne tło. Może zrobię sam ze styropianu takie niby kamienie i pomaluję ceresitem:) Będę próbował różnych metod. Pozdro.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się