Perez666 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #31 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Gdzie ten labeo docelowo powędruje?
stan Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Autor #34 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 A czemu nie (to nie klufon ogromniasty) , a wody ma sporo do pływania ??? Tym bardziej z cynotilapią , bo żywieniowo ?? Proszę cię ;-)
Perez666 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #35 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 No właśnie, 15cm. trewek do tego podobnie wielkościowo zebra kawanga... Przesadziłeś imho. Z tego co pamiętam to Klub zawsze sugerował min. 150cm. dł. akwa dla tych ryb. Oczywiście to Twoje akwa, ja tylko sugeruje "błędy" bo zaraz będą obsady typu red w 112l bo stan ma trewka w 120....
stan Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Autor #36 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Wiem wiem, jednak to akwarium ma 436l , a nie 375l ( w przypadku 150x50x50) no i do celowo będzie zmieniany na jeszcze większy 120x80x70( kurde szkoda że nie dłuższy , ehh). Także nie ma co porównywać tego z redem w 112l ;-)
pablojogi Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #37 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 superowo no i klimat akwa oraz gloniska dodają uroku:-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się