pablojogi Opublikowano 21 Stycznia 2016 #21 Opublikowano 21 Stycznia 2016 i znajome zakończenie heheh:-)
timi-akwaria.pro Opublikowano 21 Stycznia 2016 #23 Opublikowano 21 Stycznia 2016 Odważniak, przy mbunie już bez skarpet:)
Perez666 Opublikowano 21 Stycznia 2016 #24 Opublikowano 21 Stycznia 2016 A co to za ciapaty dziabąg tam pływa?
stan Opublikowano 21 Stycznia 2016 Autor #25 Opublikowano 21 Stycznia 2016 Heh, no no. Tutaj jest bezpieczniej ;-) Super Wefka trematocranus który przez ostatni rok urósł całe 0cm.
stan Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Autor #26 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Mbunarium w nowej odsłonie tak oświetleniowej jak i obsada ;-) MBUNA TANK by FOTO MALAWI STAN - YouTube 4
ivan161 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #27 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Mbunarium w nowej odsłonie tak oświetleniowej jak i obsada ;-) Film wideo jest niedostępny... Może problem leży w tym ze próbuje obejrzeć na telefonie :-) Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
egon44 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #28 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Super zbiornik,obsada itd!!! Czy na filmiku od 4 minuty to ten samiec saulosi co zaczyna się wybarwiać o którym ostatnio pisałeś,nie pamiętam dokładnie w którym poście?
stan Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Autor #29 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Czy na filmiku od 4 minuty to ten samiec saulosi co zaczyna się wybarwiać o którym ostatnio pisałeś,nie pamiętam dokładnie w którym poście? Tak to 3 dzień jego wybarwiania ;-)
jaras Opublikowano 15 Kwietnia 2016 #30 Opublikowano 15 Kwietnia 2016 Piękny baniak tylko pozazdrościć. Też będę kiedyś taki miał :-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się