amigo76 Opublikowano 3 Października 2015 Autor #11 Opublikowano 3 Października 2015 Rozważ przeniesienie jednej rury zasysającej na drugą stronę (w pobliże wylotu filtra) - na pewno będzie Ci efektywniej zbierało nieczystości. Mòwisz przełożyć,myślałem o tym!,pewnie tak zrobię.wtedy wylew by się znalazł Przy zasysaniu.zasysanie-wylew. Wylew zasysanie.
Patryk1009 Opublikowano 3 Października 2015 #12 Opublikowano 3 Października 2015 Kolego przecież mówiłem ci o tym od samego początku twojej przygody by wlot i wylot umieścić po przeciwnych stronach.
amigo76 Opublikowano 4 Października 2015 Autor #13 Opublikowano 4 Października 2015 hm.chyba się nie rozumiemy. ja mam po dwa wyjścia i wejścia w swojej 700-tce. czyli mam zrobić na "krzyż" wlot wylot po lewej i wlot wylot po prawej ? o to chodzi?
suricade Opublikowano 4 Października 2015 #14 Opublikowano 4 Października 2015 Zobacz temat Stana o cyrkulacji. Możesz dać jeden wlot i wylot po lewej , wylot skierowany np. na tylna szybę a po prawej tak samo tyle , ze na przednią. Czy zdziała zobaczysz w praktyce.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Października 2015 #16 Opublikowano 4 Października 2015 Amigo.. i tak naprawdę dobrze ustawisz cyrkulację dopiero wtedy kiedy będziesz miał ryby i odchody. Bo wtedy zobaczysz naocznie co jest źle. Nawet gdybyś teraz nasypał troszkę pokarmu to i tak nie będzie to to samo co pływające odchody gdyż te drugie maja inny ciężar właściwy co widać po ich cyrkulowaniu w porównaniu z pokarmem.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się