Skocz do zawartości

Projekt roślinnego miksu Malawi


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, po wczorajszym dniu wiele się w mojej głowie zmieniło.

Ale wracając do rzeczy. Krasnorosty nadal atakują nie tylko anubiasy ale tez inne rośliny. W środę włączę UV przed przyjazdem ryb. Będę świecił do oporu. Potem wypracuję ile na dzień będę używał lampy. od wczoraj podaję codziennie 10ml Vimi micro

Zobacz ofertę: VIMI MICRO 1000ml - NAWÓZ DLA ROŚLIN AKWARIOWYCH

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5505619055

Jest to dawka znacznie mniejsza niż zalecana.

Oczywiście od kilku dni nie leję juz Stability.

Na razie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko Wam powiem, że już teraz akwarium sprawia niesamowitą przyjemność :) dzieciaki szaleją. Ta mi się podoba, tamta:) tyle radości :) córa się tak ekscytuje :)

Sam nie wiem kto bardziej :) mały łobuz łapami wali w szybę a ryby podpływają. Ech niesamowity prezent dla dzieci.

Juz drugi samiec zebroides się wybarwiił, czyli z 10 juz na pewno mam 2. Juz pierwsza walka była. Dużo się dzieje, mimo że NO2 i NO3 poza normą. Ale to opiszę jak znajdę czas. Jak na razie wszystko jest OK. Ryby przyjmują pokarm, są radosne (szczególnie mbuniaki). Najwieksza samica strigatusa (ok 16 cm) ma ochotę na najmnijeszą zebroides. W tym tygodniu juz na pewno ma byc nowy cennik. No i się zacznie :) jest sporo kandydatów a tylko 2 wolne miejsca.

W następnym tygodniu postaram się opisać zaległości i moja walkę z pozostałościami przelania moczem. Teraz cieszę sie rybami :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się dzieje, mimo że NO2 i NO3 poza normą. Ale to opiszę jak znajdę czas. Jak na razie wszystko jest OK.

No proszę, jedna Zoo Botanica i już nikt się nie martwi, że prawdopodobnie kolega podtruwa swoje ryby. U "młodego" zaraz byłoby krzyk i prośba o zmierzenie parametrów, narzekanie, że nie poczytał o starcie zbiornika i takie tam.

Olobolo, strasznie zamilkłeś, czyżby jednak start nie był taki szybki i bezpieczny? Podaj parametry.


P.S. Oświadczam, że nie zostałem nasłany ;)



Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam cały problem i "krzyku" juz trochę było . W poście na razie nie krzyczymy bo musimy poczekać na olobolo. Ty też wg mnie powinieneś bo autor wątku napisał, że to opiszę. Patrząc na powyższe posty olobolo opis zapewne będzie obszerny. Generalnie to jednak chyba miłe, że chce problem opisać. Zazwyczaj taka osoba po prostu milczała albo wręcz znikała. Czując chęć pouzywania sobie na olobolo, tak sobie myślę, że to złe bo prowokuje nieopisywanie niczego i wystawienie w ten sposób społeczności palca środkowego tudzież wystawienia tylnej części ciała ☺. O tym, że taki anonimowy człowiek na forum, mógłby napisać stek kłamstw i g ... byśmy mu udowodnili to już insza inszość. Doceńcie więc postawę olobolo miast ostrzyć noże ;-)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, podobno najważniejsze jest zdrowie ryb a tu cisza, dlatego w końcu się odezwałem. Jeśli pomagasz kontrolować sytuację to ok. :)

Co do chęci poużywania sobie - przyznaję, że mam niewielką :) Powstrzymuję się ;) Ale to autor sam sobie jest winien - podstawa "ja wiem najlepiej" nie sprzyja polubieniu ;) No ale to nie na temat wiec odpuśćmy.


Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.