Andrzej Głuszyca Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #101 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 .Dzięki Seachem Stability można wystartować zbiornik praktycznie po jednym dniu. Dawid..wiesz ,że dobrze Ci życzę i trzymam kciuki za to aby Ci się udało. Ale zastanawiam się po Ci ten pośpiech skoro już tyle czasu poświęciłeś na przygotowania? W końcu byłoby to przesunięcie w czasie tylko około miesiąca czasu od momentu zalania akwa do wpuszczenia rybek a ryzyko ,że coś stanie się rybom zdecydowanie mniejsze. I obym się mylił....
spiochu Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #102 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Szybki start akwarium to nic nadzwyczajnego, przypominam ten temat Makoka: http://forum.klub-malawi.pl/showthread.php?t=24339 Wysłane z telefonu
Olobolo Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Autor #103 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Stan, fish_magic zgadzam się. Andrzej wiem, ale nie mogę zbyt długo czekać. Ryby sa juz w TM. najpóźniej mogę odebrać je po ZB. Spiochu. Wiesz, ja absolutnie nigdy nie twierdziłem, ze "mój" sposob to jedyny i pierwszy Zobaczysz jutro jest po prostu szybki, prosty i skuteczny. Moje bedą nieobowiązkowe modyfikacje takie mak filtr UV i aktywny węgiel. Ryby juz na mnie czekają Woda w akwarium kryształ, roślin las za dużo ich nagromadzilem
stan Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #104 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Jak już będziesz miał ryb i drapieżnika to zalecę do ciebie i zobaczę coś tam namajstrowałeś w akwarium ;-)
stan Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #106 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Jeżeli wprowadziłeś choć 50% zamierzonych celów na bank będę odprawiał modły żeby szybko nastąpiły zmiany ;-)
Olobolo Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Autor #107 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Wiem, profanuję takie cudne gatunki ryb Jestem skory do zmian bo na razie jest busz:) mam anubiasa prawie do trafili wody Jutro sie za to wezmę. Mam dzień samotności. Żona zabiera dzieciaki do mojej ukochanej teściowej wiec bede mail czas to naprawić.
suricade Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #108 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Jak wpuścisz ryby to przemeblują po swojemu, roślinki też.
adam17123 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #109 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Jak wpuścisz ryby to przemeblują po swojemu, roślinki też. Bez przesady coś pokopią jeżeli są to sztuki "podrośnięte" ,ale po czasie i tak odpuszczą lub ewentualnie pozostanie obudowanie "gruzem" młodzież oleje całość.
harisimi Opublikowano 29 Sierpnia 2015 #110 Opublikowano 29 Sierpnia 2015 Podjadę do TM, rzucę po cichu do akwarium z rybami dla olobolo, 3 moje Astato i zanim nasz miłośnik roślin się skubnie ( będziemy mu zespołowo wciskać że to Tramitichromis :mrgreen:), to moje roślino-wyjadacze posprzątają
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się