Fikus Opublikowano 15 Lipca 2015 #1 Opublikowano 15 Lipca 2015 Witam po zalaniu akwarium po 3tygodniach pojawił się biały nalot na szybach takie jakby białe kropki, maleńkie skupiska białego nalotu. Proszę o radę co to może być i jak to zwalczyć? Z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam
eljot Opublikowano 15 Lipca 2015 #2 Opublikowano 15 Lipca 2015 Pierwsze kolonie bakterii/glonów, zwalczanie mechaniczne, szyby czy chcesz czy nie co jakiś czas trzeba czyścić . 1
Fikus Opublikowano 15 Lipca 2015 Autor #3 Opublikowano 15 Lipca 2015 Bardzo dziękuje za odpowiedź jeszcze pytanie czy używanie czyścika magnetycznego nie rysuje szyb?
eljot Opublikowano 15 Lipca 2015 #4 Opublikowano 15 Lipca 2015 Jak między szybę a czyści dostanie się ziarenko piasku to porysuje.
Guban88 Opublikowano 15 Lipca 2015 #5 Opublikowano 15 Lipca 2015 Kolega zadał pytanie czy nie rysuje szyb. Więc wtrąciłem w wątek czyścik który wg producenta jak i opinii na sklepie tego nie robi. Sam teraz zajarzyłem że link z innego forum już poprawka. Cena może zabijać ale warto pewnie jak ktoś zakłada nowe akwa. http://erybka.pl/product-pol-8964-Tunze-0220-015-Care-Magnet-Long.html [300] Malawi
eljot Opublikowano 16 Lipca 2015 #6 Opublikowano 16 Lipca 2015 Guban o co chodzi z tym postem? Doprecyzuj albo poleci. -------------------------- Teraz po edycji jest ok, przed link był do chłopa ze szczupakiem
Guban88 Opublikowano 16 Lipca 2015 #7 Opublikowano 16 Lipca 2015 Takie małe OT i koniec Wiem wiem dopiero sam się skapłem dziś też po twoim poście. Siedziałem i często siedzę i na tym i na tym i tak jakoś się wkleiło hehe [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się