MavNZ Opublikowano 1 Lipca 2015 #11 Opublikowano 1 Lipca 2015 Namowiles zone ? hm ... to za X czasu sie rozwiedziesz Masz 30l bedziesz chcial 50l pozniej 120l a pozniej 300l itd .... Powodzenia,
qmpel84 Opublikowano 1 Lipca 2015 Autor #12 Opublikowano 1 Lipca 2015 Mam 30 i 25. Żonie się Malawi tez podoba a miejsca max. mamy na zbiornik o długości 120 cm, chyba że będzie przeprowadzka
MatiK Opublikowano 1 Lipca 2015 #13 Opublikowano 1 Lipca 2015 Witaj na forum, zwiedzaj, czytaj i w razie czego pytaj. Powodzenia w przygodzie z naszym ulubionym BIOTOPEM czekamy na fotki.
Krzymor Opublikowano 1 Lipca 2015 #14 Opublikowano 1 Lipca 2015 Witaj. Wysłane z mojego I213 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się