qmpel84 Opublikowano 30 Czerwca 2015 #1 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Witam wszystkich użytkowników forum. Chciałem się przedstawić. Mam na imię Krzysiek i jestem ze Szczecina. W planach mam rozpoczęcie przygody z biotopem Malawi. Od dłuższego czasu zagłębiam wiedzę na temat stworzenia własnego Malawi w domowych warunkach na chwilę obecną posiadam zbiorniki kostkę 30l i małe akwa 25 l. Udało mi się namówić żonę na coś większego i padło na Malawi Zbiornik jaki biorę pod uwagę to zestaw Aquael Glossy 120. Dlaczego akurat ten?? Idealnie pasuje do wystroju mieszkania. Na bieżąco będe informował o postępach oraz pytał, pytał i jeszcze raz pytał bo kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam,
pablojogi Opublikowano 30 Czerwca 2015 #2 Opublikowano 30 Czerwca 2015 witaj dobry wybór strony, hobby oraz przekonań:-) Powodzenia!!!
melok11 Opublikowano 30 Czerwca 2015 #3 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Zbiornik planuj nie pod mieszkanie a raczej pod ryby. Pytaj ,czytaj . Powodzenia życzę.
qmpel84 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Autor #4 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Wiadomo że pod ryby ale całość musi się również ładnie prezentować. W grę wchodzi tylko wysoki połysk więc na rynku zbyt dużego wyboru nie ma
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 30 Czerwca 2015 #5 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Witaj i rozwijaj skrzydła.
Olobolo Opublikowano 30 Czerwca 2015 #6 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Witaj. Nie chcę się czepiać ale, abyś miał biotop Malawi, to musiałbyś mieć sporo pieniędzy Mam nadzieję, że poniższy link wyjaśni o co mi chodzi. http://forum.klub-malawi.pl/showpost.php?p=322426&postcount=8 Biotop Malawi to skaly, czysta woda, oświetlenie, itd. jeziora Malawi Ty możesz mieć co najwyżej symulator biotopu Malawi:) Mam nadzieję, że noe zrozumiesz mojej wypowiedzi jako uszczypliwości. Pozdrawiam i powodzenia.
qmpel84 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Autor #7 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Ja mogę mieć jedynie skromny wycinek z jeziora Malawi
stan Opublikowano 30 Czerwca 2015 #8 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Witamy! I życzę powodzenia z tworzeniem akwarium z biotopem Malawi ;-)
Mortis Opublikowano 30 Czerwca 2015 #9 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Witaj. Czytaj, czerp wiedzę, a na pewno stworzysz piękny zbiornik z BIOTOPEM MALAWI. Powodzenia.
Scoby Opublikowano 30 Czerwca 2015 #10 Opublikowano 30 Czerwca 2015 Good Luck ! Wysłane przy użyciu Taptalk
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się