stan Opublikowano 8 Maja 2015 #1 Opublikowano 8 Maja 2015 No i zaczęły się prace nad moim nowym projektem +1000l ( 255x75x60). Predatory już pytają o cos większego niż 500l ;-) więc trza szybko stawiać nowy dla nich ,,domek". Od wczoraj stoi stelaż , a wieczorem przyjechały szyby od Przemka Wieczorka. Swoją drogą jak zwykle obrobienie ( szlify) pełna profeska - Wielki szacun dla Przemka za super wykonaną robotę. Dzisiaj wieczorem będzie klejone akwarium na miejscu przez The Walda. 7
Mortis Opublikowano 8 Maja 2015 #2 Opublikowano 8 Maja 2015 "heh" pięknie będzie. Kurde gdzieś ten stelaż przed chwilą widziałem
seemann Opublikowano 8 Maja 2015 #3 Opublikowano 8 Maja 2015 co tak dziwnie dziure zostawiłeś po lewej? pewnie ze 280 by wyszło
spiochu Opublikowano 8 Maja 2015 #4 Opublikowano 8 Maja 2015 No właśnie, co się kolega ogranicza? Wysłane z telefonu
stan Opublikowano 8 Maja 2015 Autor #5 Opublikowano 8 Maja 2015 Weszło by i 300 ale po lewej stronie będzie drapak dla kotów ( zresztą zawsze tam był ;-) ), który i tak mocno skróciłem na rzecz ważniejszych celów ;-).
harisimi Opublikowano 8 Maja 2015 #6 Opublikowano 8 Maja 2015 No Stasiu profanacja, dla jakiś futrzaków tracić tyle litrów ;-) . Zedytuj i napisz, że będzie stała szafa pancerna na broń czy jakoś tak . . . inaczej zabrzmi :-).
spiochu Opublikowano 8 Maja 2015 #7 Opublikowano 8 Maja 2015 Oj tam, oj tam, zrób im drapak nad akwa i drabinkę do niego Wysłane z telefonu
harisimi Opublikowano 8 Maja 2015 #8 Opublikowano 8 Maja 2015 Albo drabinke w akwarium, coby koty jak sobie popływają miały jak wyjść. Zamiast drapania miałyby pływanie a predatory odgryzały by im pazurki ;-)
CoolPhone Opublikowano 8 Maja 2015 #9 Opublikowano 8 Maja 2015 No to czekamy na efekt, podejrzewam, że się nie zawiedziemy.
MatiK Opublikowano 8 Maja 2015 #10 Opublikowano 8 Maja 2015 No lubię koty i to bardzo, ale żeby dla nich akwarium zmniejszać to bym się nie zdecydował tak czy siak, fajnie, że projekt startuje, czekam z niecierpliwością na kolejne fotorelacje
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się