Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Kwietnia 2015 #11 Opublikowano 19 Kwietnia 2015 ...tak do 4 cm grubości piasku woda spokojnie przechodzi w podłożu . Pysie kopiąc same likwidują strefy beztlenowe a przy wymianie wody wystarczy zruszyć lekko palcami podłoże i też je zlikwidujemy . A poza tym ta warstwa piasku jest niecenionym miejscem gdzie gromadzą się bakterie nitryfikacyjne. ...dopiero zauważyłem ,ze jest to dział PRZEDSTAW SIĘ a nie DZIAŁ podłoże:) Przepraszam...
xaxupi Opublikowano 28 Kwietnia 2015 Autor #12 Opublikowano 28 Kwietnia 2015 troszke wyrównałem ten piasek, rybki nowe zakupione -maingano f1 i rdzawego od Malawiana;)
xaxupi Opublikowano 26 Stycznia 2016 Autor #13 Opublikowano 26 Stycznia 2016 Witajcie;) Chwile mnie nie było, minął prawie rok;) Pyszczki troszkę urosły;) Proszę o sugestię co pozmieniać, co źle;)
MatiK Opublikowano 26 Stycznia 2016 #14 Opublikowano 26 Stycznia 2016 Witaj, no tak na oko to redukcja obsady przede wszystkim
xaxupi Opublikowano 26 Stycznia 2016 Autor #15 Opublikowano 26 Stycznia 2016 Wiem, że na start do oddania 2 samce saulosi, ale pragnę je zatrzymać jak najdłużej;) Maingano oraz rdzawe jeszcze nie wszystkie wybarwione
pablojogi Opublikowano 26 Stycznia 2016 #16 Opublikowano 26 Stycznia 2016 możesz zamaskować gąbkę mechanika by się tak nie rzucała w oczy, fajny wystrój tzn. tło i kamienie:-)
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 26 Stycznia 2016 #17 Opublikowano 26 Stycznia 2016 Akwa z fajnym klimatem. Ryby jeszcze nie dojrzałe, dlatego zostaw je jeszcze na kilka miesięcy bez redukcji.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się