Witajcie,
Mam problem z filtrem wewnętrznym Aquael Circulator 2000, przez który moje akwarium wpada w rezonans. Czyściłem filtr, zmniejszałem wydajność filtra ale w dalszym ciągu akwarium buczy jak szalony. Jak sciągnę z uchwytu jest cichy, jednakże w ręce czuć lekkie drgania. Był już raz w serwisie, ale nic nie zostało poprawione a w sumie problem występuje od samego początku - jakieś 2 lata.
Znajomy ma na wydanie filtr JBL CristalProfi i100 i myśle czy nie zrobić machniom. Pytanko, czy czasem nie będzie za słaby ?
Akwarium - profil 120x40x50
Filtr zewnętrzny - Kubełek Hagen Crystal Flo 80
Filtr wewnętrzny - Aquael Circulator 2000