mathieu Opublikowano 19 Kwietnia 2015 Autor #11 Opublikowano 19 Kwietnia 2015 Ostatecznie padło na: Metriaclima sp. Membe Deep 1+4 Labidochromis sp. Mbamba 1+4 Zakupy robione u Malawiana, szybka akcja i jutro mają być już u mnie. Nie wyobrażałem sobie nawet, że tak szybko zostanie to zrealizowane.
mathieu Opublikowano 20 Kwietnia 2015 Autor #13 Opublikowano 20 Kwietnia 2015 No i są, i pływają, i chyba mają się wszystkie dobrze. :D Szybki filmik, jakość jakby nagrywane kalkulatorem ale musiałem się pochwalić. Chyba dzisiaj nie pójdę spać. Metriaclima sp. Membe Deep + Labidochromis sp. Mbamba - YouTube
pozner Opublikowano 20 Kwietnia 2015 #14 Opublikowano 20 Kwietnia 2015 Super, jak oglądam coś takiego, to zaczynam tęsknić za mbuną. Jeszcze raz życzę powodzenia. Świetnie to wygląda.
Mortis Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #15 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Świetny filmik. Fajny aranż. Też bym nie gasił im światła i je obserwował. Naprawdę super. Powodzenia.
kado Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #16 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Fajna gromadka, ale wydaje mi się, że chyba ta cyrkulacja jest za duża.... przecież to ryby jeziorowe, a woda zasuwa jak w strumieniu
Jargos Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #17 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Super !! Ładny wystrój ! Fajna gromadka, ale wydaje mi się, że chyba ta cyrkulacja jest za duża.... przecież to ryby jeziorowe, a woda zasuwa jak w strumieniu Taki mały OT, a widziałeś na filmikach jak są fale ? Miota nimi jak szatan ! Tutaj mają raj, podrosną i będzie jeszcze lepiej !
kado Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #18 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Taki mały OT, a widziałeś na filmikach jak są fale ? Miota nimi jak szatan ! Tutaj mają raj, podrosną i będzie jeszcze lepiej ! No , ale nie aż tak tam nawet gufienek nie zmiata z kamieni i nie muszą non stop walczyć z prądem wody . Może dzięki temu będą miały bardziej wydłużone ciałka
darek_vn Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #19 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Moim zdaniem cyrkulacja super, sam mam podobną i rybom wogóle nie przeszkadza, często ustawiają się pod prąd i sobie ''dryfują'', super
kado Opublikowano 21 Kwietnia 2015 #20 Opublikowano 21 Kwietnia 2015 Moim zdaniem cyrkulacja super, sam mam podobną i rybom wogóle nie przeszkadza, często ustawiają się pod prąd i sobie ''dryfują'', super no jakby nie ustawiły się pod prąd, to by je po prostu zmiotło zresztą , róbcie se jak chcecie xD
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się