mariuszes Opublikowano 8 Marca 2015 #1 Opublikowano 8 Marca 2015 Witam Na forum jestem obecny już od ponad roku. Do tej pory nie przedstawiałem się ze swoim zbiornikiem, ale teraz chciałbym go pokazać szerzej zanim zostanie zlikwidowany. Zbiornik- 126l obsada pseudotropheus saulosi -startowo było 1+4, teraz po roku ok 12 młodych ryb (w tym conajmniej dwa samce) oraz dwie dorosłe samice. Filtracja - Aquael UNIMAX 250 + Aquael Circulator 2000 + JVP-110 (zanim pojawił się Circulator) Światło - obecnie 3x moduł Samsung 5630 Dodam, że gdy zakładałem to akwarium przygotowywałem je z myślą o małej tanganice, z muszlowcami i szczelinowcami, bo na malawi szkło trochę małe, ale koniec końców wygrało serducho i pyszczaki. Powodem likwidacji zbiornika jest oczywiście zamówienie większego oraz spora zmiana obsady i wystroju. Nowa obsada: 2+6 - z obecnych młodziaków saulosi 1+3 - pseudotropheus maingano 1+3 - labidochromis mbamba PS/ Obecne szkło z częścią obsady, piaskiem i kamlotami oraz szafką pod zbiornik widoczną na zdjęciu wystawiam na sprzedaż - gdyby kogoś interesowało.. proszę PRIV
stan Opublikowano 8 Marca 2015 #2 Opublikowano 8 Marca 2015 1+3 - labidochromis maingano PSEUDOTROPHEUS MAINGANO ;-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się