dugi875 Opublikowano 28 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 28 Stycznia 2015 A wiec nazywam sie Damian a to moje akwarium to wymiary długość 100cm wysokość 55cm szerokość 40cm. 200 l osprzęt to : Filtracja eheim experience 350 Ogrzewania eheim jager150w Napowietrzenie tetra aps 150 Oswietlenie aquatlantis 2×30w
adam17123 Opublikowano 28 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 28 Stycznia 2015 A w środku co tam pływa? akwa, raczej z takim aranżem ma dość mało wspólnego z typowym Malawi .
eljot Opublikowano 28 Stycznia 2015 #3 Opublikowano 28 Stycznia 2015 O gustach się nie dyskutuje ale to akwa , jak już kolega wspomniał, w żadnym calu nie przypomina "naszego biotopu" Zapraszam do FAQ i Galerii.
dugi875 Opublikowano 28 Stycznia 2015 Autor #4 Opublikowano 28 Stycznia 2015 1× naskalnik Marliera 2x pyszczak żółty 2x pyszczak rdzawy 2x pyszczak Saulosi 1x red labeo -- dołączony post: no wiem dlatego tez mam zamiar zmienić wystroj tylko nie wiem dokładnie co i jak...
stan Opublikowano 28 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 28 Stycznia 2015 Wejdź do naszej galerii i poszukaj czegoś co by cię zainteresowało. Obsada tez źle dobrana pod prawie każdym względem.
dugi875 Opublikowano 28 Stycznia 2015 Autor #6 Opublikowano 28 Stycznia 2015 a jeszcze takie pytanie odnośnie sprzętu jaki posiadam jest ok czy należy cos zmienić ??
CoolPhone Opublikowano 28 Stycznia 2015 #7 Opublikowano 28 Stycznia 2015 W tym dziale tylko się witamy i ogólnikowo dyskutujemy o danym baniaku. Poczytaj FAQ i forum, a później zadawaj pytania w odpowiednich działach (chyba, że wybierasz najłatwiejszą opcję i uderzysz do działu "podstawy") Miłej zabawy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się