AbhorPL Opublikowano 17 Stycznia 2015 Autor #11 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Woda gorąca też nie wiele tu zdziałała jest opcja myjką ciśnieniową ale pewnie dziury wypadną więc odpada:mad:
Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Stycznia 2015 #12 Opublikowano 17 Stycznia 2015 ...możesz namoczyć wacikiem namoczonym w occie.Tez pomoże!
AbhorPL Opublikowano 17 Stycznia 2015 Autor #13 Opublikowano 17 Stycznia 2015 :mad: :mad: :mad: !!!! -- dołączony post: Ocet przetestowany do BANI!!!! -- dołączony post: Chyba odpuszczę wymyję ile się da i wsadzę i tak, robię restart zbiornika więc kupie środek do w zoologu do odkażania zbiorników i osprzętu. Może te cholery ustąpią same glonojady małe załatwią sprawę z góry piszę że to nie Malawi tylko pielęgnice amerykańskie żeby nie było że glonojady w Malawce -- dołączony post: Ale temat otwarty może ktoś coś wymyśli naprawdę skutecznego bo ACE wygląda obiecująco ale go nie posiadam w domu
Bonio61 Opublikowano 17 Stycznia 2015 #14 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Może sprubować zakupić easy carbo .Na mokre tło ropylić czy rozprowadzić gąbką pozostawkć na kilka minut powinno zejść .Easy carbo to węgiel w płynie wiec jeślj źle wypłuczesz nic nie powinno się stać Pozdrawiam
DonPempollo Opublikowano 17 Stycznia 2015 #15 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Nie wiem jaki masz rodzaj tła bo do teraz nie napisałeś. Ale mi z włókna szklanego za nic nie chciały zejść zielone glony. A próbowałem ostrą chemią ,szczotką, rozpuszczalnikami organicznymi, wrzątkiem kończąc na myjce ciśnieniowej z micro proszkiem ;D zeszło jakies 40% to jest walka z wiatrakami jak ktoś znajdzie na to sposób to powinien dostać akwarystycznego nobla. PS nie polecam tła z włókien szklanych malować farbą akrylową !
suricade Opublikowano 17 Stycznia 2015 #16 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Można jeszcze spróbować wodą utlenioną, dezynfekcja niewielka ale może usunąć glon z zakamarków. Jest w 100 % bezpieczna i zwykle jest w domu.
AbhorPL Opublikowano 17 Stycznia 2015 Autor #17 Opublikowano 17 Stycznia 2015 Wyczyściłem ile się dało i zatopiłem efekt spoko nawet nie ma tragedii
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się