szymidlo Opublikowano 11 Stycznia 2015 #1 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Witam, a oto i moja mala improwizacja... Bede potrzebowal pomocy z identyfikacja gatunkow oraz wg mnie problemem przeludnienia.... Akwarium przejalem od kolesia juz z obsada.. Nie znal gatunkow...Mam je 6mcy, poki co wszystko idzie ok,ale chcialbym wiedziec co robic, zeby bylo dobrze Pozdrawiam wszystkich! Do zobaczenia w dziale identyfikacji gatunkow ))) Przepraszam za zamieszanie z linkiem... Skasowalem link i posta, co by nie zasmiecac forum...
Andrzej Głuszyca Opublikowano 12 Stycznia 2015 #2 Opublikowano 12 Stycznia 2015 ...witam serdecznie! Link poniżej nie działa. Przynajmniej u mnie.
r3b Opublikowano 12 Stycznia 2015 #3 Opublikowano 12 Stycznia 2015 U mnie też nie. Pamiętaj, że na dole po prawej w okienku twojego posta jest przycisk edycji. Użyj go i popraw całość.
spiochu Opublikowano 12 Stycznia 2015 #5 Opublikowano 12 Stycznia 2015 Jak dla mnie za mało kamieni a za dużo roślinek Jakiej wielkości jest to akwa? Wysłane z telefonu
szymidlo Opublikowano 12 Stycznia 2015 Autor #6 Opublikowano 12 Stycznia 2015 240l poczatkowo byly same kamienie, zajmowaly prawie polowe akwarium... rybki rosly i rosly, a tam bylo za malo wody w wodzie...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się