Rybak Opublikowano 30 Listopada 2014 #1 Opublikowano 30 Listopada 2014 witam, mam na imię Krzysiek, 35 lat, mieszkam w Warszawie. Ostatnio nabyłem używany zestaw 450l i planuję go obsadzić rybami z jeziora Malawi. Ostatnie akwarium miałem 12 lat temu, pojemności ok 100l. Wtedy próbowałem prowadzić zbiornik a la holenderski ale glony wygrały ps. Zbiornik na razie wyszorowany, suchy, część osprzętu już przejrzana, część jeszcze nie. Mam nadzieję że z czasem litraż się zwiększy
MatiK Opublikowano 30 Listopada 2014 #2 Opublikowano 30 Listopada 2014 To witamy na forum, od siebie życzę miłej lektury, słusznych wniosków, czekam na zdjęcia/relację i życzę powodzenia!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się