Skocz do zawartości

Kraina Malawi Wrocław


seemann

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam opinii nt. tego sklepu. Może ktoś kupował coś od nich?


..z tego co wiem to oni się zlikwidowali jako sklep. Ale na OLX coś tam sprzedają .Opinia..na dwoje babka wróżyła:) Kupowałem i raz byłem zadowolony a raz nie ale ze wskazaniem na plus:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na ich stronę i nawet nazwy mają błędne, a cena podana tylko przy saulosi. Nie wygląda to dobrze.


no właśnie, strona chyba nieaktualna. głównie ich widzę na OLX, dlatego pytam o opinie :)


http://olx.pl/oferta/pyszczaki-mlode-dorosle-samce-samice-wysylka-CID103-ID5q0np.html#c39901c598

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to aktualne, bo pisze, że założyli sklep w zeszłym roku, ale kto ich tam wie. Na olx mają niezły wybór, tylko pytanie jaką jakość.


Przeszło połowę z tej oferty nie mają. Non-mbuna leży i kwiczy. Próba umówienia się z w celu zakupu paru Aulonek trwała 3 tygodnie i serdecznie podziękowałem.


Kupisz u nich "klasyczne" gatunki mbuny. Co do jakości to jest to sprawa losowa. Ja również jak Andrzej z jednego zakupu byłem zadowolony a z drugiego nie. M. callainos okazały się bardzo fajne a P. demasoni padły mi po 1 tygodniu. Non-mbuna to typowe kundelki trzymane wszystkie w jednym zbiorniku.


Co do nazewnictwa to w sklepie (już nie czynny od lata) ja prędzej byłem w stanie nazwać sprzedawane przez niech gatunki.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seeman czy nie lepiej i bezpieczniej( mając 99% pewność) kupić ryby w Tan Malu. Tym bardziej, że watpie czy kupisz nie skundlonego frejka na naszym rynku. No chyba, że masz ochotę na zakup frejka iceberga.

Właśnie sprawdziłem, ostatnio nawet mieli WF 9-12cm frejka, z F1 maja tylko Ahli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seeman czy nie lepiej i bezpieczniej( mając 99% pewność) kupić ryby w Tan Malu. Tym bardziej, że watpie czy kupisz nie skundlonego frejka na naszym rynku. No chyba, że masz ochotę na zakup frejka iceberga.

Właśnie sprawdziłem, ostatnio nawet mieli WF 9-12cm frejka, z F1 maja tylko Ahli.



ja wiem, że bezpieczniej, ale nie stać mnie obecnie na kupno ryb po minimum 30 parę zeta za sztukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego widziałem kilka razy tą hodowle. Widziałem ryby jakie tam pływały chodzi o mbune. Powiem tak co do wyglądu to w sumie nie miałem się czego przyczepić, śliczne yellowy i demasony, Protomelas Taeniolatus był śliczny jako jedyny przedstawiciel nonmbuna który wpadł mi w oko. Pozostałe ryby jak to ryby. A może po prostu patrzymy innymi oczami już na to wszystko. Czyżby to było zboczenie:-)

Nie powiem że kupiłbym tam ryby.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.