DanieL84 Opublikowano 9 Listopada 2014 #1 Opublikowano 9 Listopada 2014 Witam. Z uwagi na to iż jest to mój pierwszy post, chciałbym wszystkich serdecznie pozdrowić i przedstawić swój baniak. Akwarium: 120x40x40 [192l] Oświetlenie: 2x lampka ledowa HMD-C3 Ogrzewanie: EBI HI-TECH WHALE 150W Podłoże: Piasek dekoracyjny firmy Kreisel Gruzowisko: Serpentynit zielony i wapień koralowy (wapień zostanie usunięty i dodam serpentynitu). Filtracja: Jbl E901 GREENLINE + AQUAEL TURBO 1500l (już niedługo wymiana na ''Kaseciak Klubu Malawi'' na aquaelu 1500l). Fauna: Pseudotropheus Saulosi 1+3 Pseudotropheus Maingano 2+4 Elongatus Mphanga 1+3 Flora: Brak [mile widziane propozycje]. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a24affc20e48d206.html
DanieL84 Opublikowano 9 Listopada 2014 Autor #3 Opublikowano 9 Listopada 2014 Zdjęcie wstawiłem a przynajmniej tak mi się wydaje. Nie rozumiem dlaczego nie wyświetla. -- dołączony post: Teraz powinno być ok. Tło mam do kitu, wszystko odbija. Może kiedyś zmienię
dzierlatka21 Opublikowano 9 Listopada 2014 #4 Opublikowano 9 Listopada 2014 wydaje mi się, że troszkę za dużo ryb, bo ja planuję max. 14 do 375l
DanieL84 Opublikowano 9 Listopada 2014 Autor #5 Opublikowano 9 Listopada 2014 Masz całkowitą racje z tą obsadą. Początkowo miałem tylko Saulosi oraz Maingamo i muszę przyznać iż zachowania rybek były bardziej zbliżone do naturalnych. Teraz z kolei mam mniejszą agresję w zbiorniku...no cóż... coś za coś
stan Opublikowano 9 Listopada 2014 #6 Opublikowano 9 Listopada 2014 Panowie to nie jest dział o obsadach, tu sie tylko przedstawiamy. Proszę o nie pisanie więcej OT.
MrJoxton Opublikowano 9 Listopada 2014 #7 Opublikowano 9 Listopada 2014 Fajne, ale rybki jeszcze chyba małe, nie? -- dołączony post: A, no i anubias jakiś duży fajnie by tu wyglądał.
adam17123 Opublikowano 10 Listopada 2014 #8 Opublikowano 10 Listopada 2014 Zbiornik fajnie się prezentuje ;-) jednak jeden rodzaj kamoli lepiej się prezentuje,ale o takich sprawach się nie dyskutuje.I tak jak przedmówca faktycznie jakieś zielsko dodałoby trochę dodatkowego uroku.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się