spiochu Opublikowano 22 Października 2014 #11 Opublikowano 22 Października 2014 Nie podoba mi się ten anubias, pasuje tam jak świni siodło, a po za tym te małe kamyczki porozrzucane tu i ówdzie... owce tamtędy przeszły? Roślinki się nie czepiam, ale porównanie z kamyczkami trafione w 100%, też mam takie wrażenie Wysłane z telefonu
grzegorz77 Opublikowano 22 Października 2014 #12 Opublikowano 22 Października 2014 Ja akurat za bardzo nie rozumiem koncepcji tych małych kamyków.Rybki i ruch wody spowoduje że momentalnie znajda się one pod piachem.Poza tym super akwarium.
tyshek Opublikowano 22 Października 2014 Autor #13 Opublikowano 22 Października 2014 Dzięki panowie za opinie,faktycznie nie do końca dobrze wyszło mi w czarnym żwirkiem jakoś nie tak mi się sypnęło,miał być wysypany tylko tuż pod skałami,to poprawie albo ryby to zrobią Najbardziej byłem ciekaw waszej opini dotyczacej ułożenia skał,starałem sie żeby było naturalnie,nie wyszło chyba za sztucznie? Faktycznie,zupełnym swieżakiem nie jestem,miałem wcześniej już dwa biotopy Malawi-300L,170L -w międzyczasie Tanganikę 300L.Także coś tam wiem,choć człowiek uczy się całe życie zdaje się a te forum to kopalnia wiedzy więc wszystko przede mną. pozdr Tomek
stan Opublikowano 22 Października 2014 #14 Opublikowano 22 Października 2014 a po za tym te małe kamyczki porozrzucane tu i ówdzie... owce tamtędy przeszły? Tyshek przesiał matrixa ;-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się