leszek150 Opublikowano 9 Października 2014 #1 Opublikowano 9 Października 2014 czy ktos muglby udzielic informacji czy doszedl do skutku wyjazd klubu malawi do cichlidenstadel niemcy we wrzesniu czy moze jest planowany dopiero w pazdzierniku bardzo prosze o odpowiedz zainteresowanych tematem
marcin73m Opublikowano 9 Października 2014 #2 Opublikowano 9 Października 2014 http://forum.klub-malawi.pl/wyjazd-cichlidenstandl-tanganika-tan-malem-t23428.html
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się