py1szczak2 Opublikowano 17 Września 2014 #1 Opublikowano 17 Września 2014 Hej, Witam Was Wszystkich !!! Od jakiegoś czasu podglądam Wasze pomysły na ulepszanie akwarium, i w końcu postanowiłem się przywitać. Co niektórzy mogą mnie znać z innego Forum KMT gdzie pisze pod tym samym nikiem. Biotop jaki posiadam to Tanganika w akwarium o wymiarach 150/60/60cm Zamieszkują go Xenotilapie papilio Tembwe 8szt, Cyprichromis Leptosoma Utinta 8szt + 7 maluchów i 2 szt Cyprichromis microlepidotus Mboko. To mój zbiornik : Cyprichromis leptosoma Utinta, Xenotilapia papilio Tembwe, Cyprichromis microlepidotus Mboko - YouTube C.leptosoma Utinta;C.microlepidotus Mboko;X.papilio Tembwe - YouTube Piotr
Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Września 2014 #2 Opublikowano 17 Września 2014 ...cześć Piotrze!!Akwarium fajne i miło ,że tu przedstawiasz swoje akwarium ale to jest forum Malawi:) Stąd też mały odzew kolegów ...Ale witamy Ciebie serdecznie!!
py1szczak2 Opublikowano 18 Września 2014 Autor #4 Opublikowano 18 Września 2014 Stąd też mały odzew kolegów ... To nie stanowi żadnego problemu ;-) po prostu stwierdziłem że miło by było się Wam przedstawić. Piotr
deccorativo Opublikowano 18 Września 2014 #5 Opublikowano 18 Września 2014 To nie stanowi żadnego problemu ;-) po prostu stwierdziłem że miło by było się Wam przedstawić. Piotr Dzień Dobry Piotrze, Dobrze że napisałeś na tym forum także, bo jest nas kilku a może i więcej którzy mają i Malawi i drugi zbiornik z Tanganiką. Ja do tych należę choć w Tanga raczkuję dopiero więc miło spotkać doświadczonego kolegę. Mam Tropheusy Bemba i Maswa oraz parkę Eretmodusów. Co od razu uderza to to że masz pięknie utrzymany zbiornik niemal bez okrzemek i bardzo czysty. Oświetlenie też super choć widać że są diody led niebieskie ale subtelnie podkreślają przepiękne kolory ryb, no i potrafisz nakręcić film oddający właściwie kolory czego ja nie potrafię. Czy pozwolisz bym na PW konsultował z tobą moje problemy biotopu Tanganiki ?
py1szczak2 Opublikowano 20 Września 2014 Autor #7 Opublikowano 20 Września 2014 Witaj, fajny baniaczek. Witaj, dziękuje Piotr
aarset Opublikowano 28 Września 2014 #8 Opublikowano 28 Września 2014 Cześć Piotrze. Miło Cię przywitać w KM. Fajnie, że Twoje problemy się skończyły i gratuluję wytrwałości. Zapewne wiesz o czym piszę
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się