mikus_87 Opublikowano 16 Września 2014 #1 Opublikowano 16 Września 2014 Witam jestem nowy na tym forum. Akwarium z biotopem malawi posiadam od ok 1 roku . Początkowo mój baniak tworzony był na bazie informacji pozyskiwanych z różnych źrodeł internetowych, później korygowany stopniowo informacjami pozyskiwanymi na tym forum. Aktualnie posiadam akwarium 150x50x50. samo Szkło zostało wykonane na zamówienie a pokrywę wykonałem sam z zalegających gdzieś w garażu paneli pcv (zdjęcia wrzucę w późniejszym terminie). Filtracja prowadzona jest przez dwa filtry kubełkowe JBL - 1501 (mechanik) i 901(biolog). Obecnie w akwarium pływa 8 sztuk pseudotropheus Acei, 7 sztuk pseudotropheus soulosi + 3 sztuki "coral" , 2x Nimbohromis Venustus i 3x pseudotropheus demasoni. W załączeniu przesyłam link z filmikiem z akwarium. Pozdrawiam
japko Opublikowano 16 Września 2014 #2 Opublikowano 16 Września 2014 Witam jestem nowy na tym forum. Akwarium z biotopem malawi posiadam od ok 1 roku . Początkowo mój baniak tworzony był na bazie informacji pozyskiwanych z różnych źrodeł internetowych, później korygowany stopniowo informacjami pozyskiwanymi na tym forum. Aktualnie posiadam akwarium 150x50x50. samo Szkło zostało wykonane na zamówienie a pokrywę wykonałem sam z zalegających gdzieś w garażu paneli pcv (zdjęcia wrzucę w późniejszym terminie). Filtracja prowadzona jest przez dwa filtry kubełkowe JBL - 1501 (mechanik) i 901(biolog). Obecnie w akwarium pływa 8 sztuk pseudotropheus Acei, 7 sztuk pseudotropheus soulosi + 3 sztuki "coral" , 2x Nimbohromis Venustus i 3x pseudotropheus demasoni. W załączeniu przesyłam link z filmikiem z akwarium. Pozdrawiam hehehhe dobre, dobre ...
Gość pemergency Opublikowano 16 Września 2014 #3 Opublikowano 16 Września 2014 Witam jestem nowy na tym forum. Akwarium z biotopem malawi posiadam od ok 1 roku . Początkowo mój baniak tworzony był na bazie informacji pozyskiwanych z różnych źrodeł internetowych, później korygowany stopniowo informacjami pozyskiwanymi na tym forum. Aktualnie posiadam akwarium 150x50x50. samo Szkło zostało wykonane na zamówienie a pokrywę wykonałem sam z zalegających gdzieś w garażu paneli pcv (zdjęcia wrzucę w późniejszym terminie). Filtracja prowadzona jest przez dwa filtry kubełkowe JBL - 1501 (mechanik) i 901(biolog). Obecnie w akwarium pływa 8 sztuk pseudotropheus Acei, 7 sztuk pseudotropheus soulosi + 3 sztuki "coral" , 2x Nimbohromis Venustus i 3x pseudotropheus demasoni. W załączeniu przesyłam link z filmikiem z akwarium. Pozdrawiam Bana temu pana hehe... żartuje to pewnie tylko pomyłka z linkiem
harisimi Opublikowano 16 Września 2014 #4 Opublikowano 16 Września 2014 Trochę jeszcze Forum poczytać by się przydało
rebelde Opublikowano 16 Września 2014 #5 Opublikowano 16 Września 2014 kolego mikus_87 a gdzies Ty taki zajefajny filmik nakreciles ???
mikus_87 Opublikowano 16 Września 2014 Autor #6 Opublikowano 16 Września 2014 Sorki wielkie podczas wrzucania mojego filmiki przeglądałem inne i stąd moja pomyłka. Tutaj powinien już by prawidłowy link
Androctonus Opublikowano 16 Września 2014 #7 Opublikowano 16 Września 2014 Widzę baniak Pemera, Karol czy Ty coś... N. venustus w takim "małym" baniaku? Czy nie ma problemu?
harisimi Opublikowano 16 Września 2014 #8 Opublikowano 16 Września 2014 Na razie za pewne nie ma bo to nimbusiątko .
mikus_87 Opublikowano 17 Września 2014 Autor #9 Opublikowano 17 Września 2014 Jak narazie z moimi Nimbusiątkami ni mam żadnych problemów. Trzymają się razem i są chyba najspokojniejszymi rybami w akwarium
Maciej Opublikowano 17 Września 2014 #10 Opublikowano 17 Września 2014 Tak ale potrzebują znacznie więcej mięska niż Demasoni...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się