Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Grudnia 2014 #11 Opublikowano 27 Grudnia 2014 ..no cześć Łukasz:)) Jak się okazuje to juz tutaj mieliśmy " kontakt" ..Teraz korzystaj garściami z wiedzy zawartej na naszym forum:)
stan Opublikowano 27 Grudnia 2014 #12 Opublikowano 27 Grudnia 2014 Zgodnie z sugestiami ostatnio wysuwanymi na forum muszę napisać, super dobrana obsada do litrażu zbiornika . No może teraz nikt nie będzie uciekał do KMT ;-). A tak seryjnie tak jak Ci kolega wyżej napisał mam nadzieje że nie za ostro i nie stanowczo ;-).
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Grudnia 2014 #13 Opublikowano 27 Grudnia 2014 Stasiu..kolega już wie ,że pierwsze co musi zrobić to zmienić obsadę..
d1janek Opublikowano 27 Grudnia 2014 Autor #14 Opublikowano 27 Grudnia 2014 hehe spoko po nowym roku zabieram sie za zmianę obsady siedzę i czytam powoli powoli i bedzie tak jak ma myć widze ze troszkę osób z mojego miasta jest wiec pomoc blisko
stan Opublikowano 27 Grudnia 2014 #15 Opublikowano 27 Grudnia 2014 Andrzeju przecież delikatnie jak mogłem zwróciłem uwagę ;-) No chyba delikatniej się nie da ;-)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 27 Grudnia 2014 #16 Opublikowano 27 Grudnia 2014 Ważne jest Łukasz ,że sam wiesz ,że trzeba to zmienić..a potem to już tylko przyjemność z naszego hobby:) Zajrzyj do FAQ..O resztę jak coś to po prostu pytaj:) -- dołączony post: Andrzeju przecież delikatnie jak mogłem zwróciłem uwagę ;-) No chyba delikatniej się nie da ;-) ))oczywiście:))
mathias Opublikowano 28 Grudnia 2014 #17 Opublikowano 28 Grudnia 2014 Witaj, Co do obsady to ryby wybrałeś piękne - szkoda faktycznie , że nie na ten zbiornik Mam nadzieję, że szybko uporasz się z obsadą. Andrzeju przecież delikatnie jak mogłem zwróciłem uwagę ;-) No chyba delikatniej się nie da ;-) Stan, widzisz jak chcesz to potrafisz być miły Myślę, że ten nie ucieknie
d1janek Opublikowano 28 Grudnia 2014 Autor #18 Opublikowano 28 Grudnia 2014 Nie nie uciekne Jestem na forach motoryzacyjnych i też czasami mnie ponosi do wieś tuningów Po nowym roku obsada sie zmieni tak jak ma być efekty będzie widać niebawem Tylko pytanie czy mi gdzieś te pysie wymienią ? Bo ten kolo co mi je sprzedał to zapewne nie .....
mfryga Opublikowano 28 Grudnia 2014 #19 Opublikowano 28 Grudnia 2014 Tak to jest jak w pierwszej kolejności zakłada się akwarium a dopiero później czyta,że jest coś nie tak. Nie można traktować żywych istot jak zabawki.To też żyje i się męczy przez ludzką... Tak jak długo ludzie będą istnieć tak długo nic się na lepsze nie zmieni. Niedługo to i 54l będzie dobre na Malawi. Jak nie mam miejsca na akwarium godne trzymania tych ryb to dopasować trzeba rybki do akwarium. Zamiast tego trzymać stadko neonów,razbory,bojowniki. Do wyboru do koloru. Ja na tą chwilę mam tylko 125l i nawet w tym nie wyobrażam sobie trzymać coś innego jak neony, no można jeszcze muszlowce,jak chce się same rumowisko, ale nie puszczaki. Jedyne co jest na plus to to,że interesujesz się rybami ale najpierw czytaj czytaj czytaj a później zakładaj akwarium. A to zazwyczaj jest od d... strony. Może trochę ostro ale kiedy takie myślenie się skończy?
d1janek Opublikowano 10 Stycznia 2015 Autor #20 Opublikowano 10 Stycznia 2015 Restart Akwarium pseudotropheus saulosi 7szt Lektura przeczytana Reszta starej obsady poszła do sklepu zoologicznego .....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się