LECHPL Opublikowano 13 Czerwca 2015 #21 Opublikowano 13 Czerwca 2015 Ostatnio w Gorzowie bywałem często, wykańczałem wam uniwerek, to dobrze że że w realu nie ma tyle czerwieni, zmylił mnie piasek.
Kamil_M Opublikowano 24 Lipca 2015 #22 Opublikowano 24 Lipca 2015 Przez pomyłkę wstawiłem zdjęcia mojego akwarium do innego tematu o podobnej nazwie. Autora wątku przepraszam, zdjęcie wstawiam do swojego tematu.
MatiK Opublikowano 24 Lipca 2015 #23 Opublikowano 24 Lipca 2015 Bardzo fajna obsada do tego litrażu, na pewno będziesz zadowolony akwarium też mi się bardzo podoba, gratulacje i powodzenia w hodowli 1
Jargos Opublikowano 25 Lipca 2015 #24 Opublikowano 25 Lipca 2015 Pogratulować ! Bardzo zgrabny i przemyślany zbiornik !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się