esku Opublikowano 23 Lipca 2014 Autor #11 Opublikowano 23 Lipca 2014 potwór ale nie ten biotop heheh:P tak wiem o tym i wyżej to też napisałem ...(tak, wiem, nie ten biotop) ... -- dołączony post:
esku Opublikowano 18 Września 2014 Autor #12 Opublikowano 18 Września 2014 Musiałem odpalić mniejsze akwarium. Powstało coś takiego A to jedyny mieszkaniec
harisimi Opublikowano 18 Września 2014 #13 Opublikowano 18 Września 2014 W Klubie mam Plecostomusy ( większy około 30-35 cm ) i choć uwielbiam zbroiniki wszędzie poza Malawkami i będąc ich umiarkowanym przeciwnikiem nawet w zbiornikach dekoracyjnych z pyszczakami to musiałem je mieć. Poprosiła mnie o to moja Pani stomatolog . Jak tu odmówić z wiertłem w zębie . Muszę przyznać, że te imponujące ryby zaczynają mnie irytować i to nie tylko dlatego, że są upierdliwe i włażą w groty pyskom . Tylko dlatego, ze mają również imponujące odchody wala się to po dnie i nawet cyrkulator tylko mało efektownie je przesuwa. czy masz też z tym problem ? -- dołączony post: Aha no i najważniejsze ... gratulacje z powodu zostania dziadkiem w wieku 11 lat
karbeti Opublikowano 18 Września 2014 #14 Opublikowano 18 Września 2014 Część. Tu Karol lat 7. Ale bydlak z tego pożeracza glonów. Pozdrawiam.
esku Opublikowano 18 Września 2014 Autor #15 Opublikowano 18 Września 2014 Jaki pozeracz glonów, ja nic takiego nie mam. Wielkie zasraj dupsko - to się zgodzę. Hari, 100% racji! Sara ja rąk ciężko ze cyrkulację ma problem.
harisimi Opublikowano 18 Września 2014 #16 Opublikowano 18 Września 2014 He he a już myślałem, że te moje takie wydalacze .
Jargos Opublikowano 23 Września 2014 #18 Opublikowano 23 Września 2014 o ja, naliczyłem ok 70 szt., możliwe czy to cienie i "klocki"
esku Opublikowano 23 Września 2014 Autor #19 Opublikowano 23 Września 2014 Ja naliczyłem około 80. Klocków na razie brak. Teraz mnie znowu czekają pieluchy i papki. Musze się zacząć doksztalcac
bolo141 Opublikowano 23 Września 2014 #20 Opublikowano 23 Września 2014 Cześć. Pamiętam jak zakładałeś zbiornik. Filtracja, wystrój.... jakoś nie pasowało mi to do pawiookich i się nie myliłem. Extra szkło i extra pomysł
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się