gareth1978 Opublikowano 24 Czerwca 2014 #1 Opublikowano 24 Czerwca 2014 Witam wszystkich użytkowników i klubowiczów,start 23 czerwca więc świeżutkie akwarium 126l.Rybek jest w tej chwili 16 ale docelowo będzie 12
Andrzej Głuszyca Opublikowano 24 Czerwca 2014 #2 Opublikowano 24 Czerwca 2014 ...szkoda ,że nie dałeś piasku!! Pysie uwielbiają kopać.....
gareth1978 Opublikowano 24 Czerwca 2014 Autor #3 Opublikowano 24 Czerwca 2014 Piasek nie bardzo mi się podoba,poza tym wsystkie kup.. widać. Chodzi mi o ogólne wrażenia czy Wam się podoba
Andrzej Głuszyca Opublikowano 24 Czerwca 2014 #4 Opublikowano 24 Czerwca 2014 ...akwarium ma się Tobie podobać a pysiom ma być praktycznie w nim i dobrze czyli w miarę możliwości warunki zbliżone do naturalnych. A właśnie kopanie przez nie w piachu jest ich naturalnym , fajnym zachowaniem.... Kupska owszem widać ale przy złej cyrkulacji..Natomiast kupska pochowane w żwirze ( mimo odmulania) zawsze szybciej mogą Ci zachwiać równowagą..łatwiej je usuniesz z piachu który jednak jest bliżej pysi jak żwir... ..jeżeli akwarium podoba się Tobie to jest oki!! Ilu kolegów spytasz każdy może mieć odmienne zdanie:)
piterf Opublikowano 24 Czerwca 2014 #5 Opublikowano 24 Czerwca 2014 Witam wszystkich użytkowników i klubowiczów,start 23 czerwca więc świeżutkie akwarium 126l.Rybek jest w tej chwili 16 ale docelowo będzie 12 Czy oznacza to że całą obsadę wpuściłeś do świeżo zalanego zbiornika? Jeśli tak to gratuluję i proponuję przeczytać dział faq i przygotować się na kłopoty.
marcin1ja1 Opublikowano 25 Czerwca 2014 #6 Opublikowano 25 Czerwca 2014 Witam wszystkich użytkowników i klubowiczów,start 23 czerwca więc świeżutkie akwarium 126l.Rybek jest w tej chwili 16 ale docelowo będzie 12 Widać po akwarium, że jest świeże jeszcze nie dojrzałe. Wystarczyło zajrzeć do FAQ i poświęcić pół godziny aby poczytać o podstawach. W tej chwili jakakolwiek biologia nie istnieje. Pyszczaki to twarde sztuki ale nie wróżę im spokojnego życia w tym baniaku. Napisz czy wykonałeś jakieś testy i czy rzeczywiście dałaś ryby do świeżo zalanego baniaka.
gareth1978 Opublikowano 25 Czerwca 2014 Autor #7 Opublikowano 25 Czerwca 2014 Pisząc start miałem na myśli wpuszczenie obsady.Akwarium dojrzewało 5 dni z wlanymi bakteriami Seachem wiec wydaje mi się,że jest dobrze.Rozmawiałem z kilkoma osobami chodującymi pyszczaki i byli przekonani ze będzie dobrze,mało tego powiedzieli,że woda w Krakowie nadaje się i bez jakiejkolwiek chemii. Przeczytałem cały FAQ wiec tego się nie czepiajcie tak od razu,i nie wróżcie kłopotów,może jakieś dobre słowo by się przydało na początek. Za tydzień wstawię kolejną fotkę i przekonamy się ,że jest dobrze. tymczasem pozdrawiam i życzę Wam wszystkim zdrowych pięknych baniaków
qbass56 Opublikowano 25 Czerwca 2014 #8 Opublikowano 25 Czerwca 2014 Akwarium dojrzewało 5 dni z wlanymi bakteriami Seachem wiec wydaje mi się,że jest dobrze. 5 Dni!? Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 25 Czerwca 2014 #10 Opublikowano 25 Czerwca 2014 Pisząc start miałem na myśli wpuszczenie obsady.Akwarium dojrzewało 5 dni z wlanymi bakteriami Seachem wiec wydaje mi się,że jest dobrze ....obserwuj spokojnie rozwój wypadków w akwarium. Będziesz o jedno akwarystyczne doświadczenie bogatszy!!! Ale to będzie Twoje doświadczenie a takie najlepiej się zapamiętuje:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się