Krzymor Opublikowano 29 Lipca 2015 #101 Opublikowano 29 Lipca 2015 Po dodaniu atramentu mi tak zielone wyskoczyły że piasek porosły , każdy kamień i to mocno zielony no i piach. Teraz po kilku miechach ustępują z kamieni ale nie całkowicie no i na piasku już nie ma wgl.Jak widać coś spowodowało że wystrzeliły wszędzie nie tylko na kamieniach. [300] Malawi U mnie było identycznie i jak pokazałem fotki na forum KMT to stwierdzono, że to sinice. Kamienie i piach były całe zielone kilka dni po wlaniu atramentu.
Guban88 Opublikowano 29 Lipca 2015 Autor #102 Opublikowano 29 Lipca 2015 Guban88 a po jakim czasie od wlaniu atramentu zauważyłeś ustępowanie okrzemek? Twoje pytanie to takie ot. Ale odp i już nic więcej tu nie piszę na temat okrzemek. Jeśli chodzi o same okrzemki to zostały zdominowane przez zielone raz dwa. A to że zbiło to krzemiany zostało odkryte przypadkiem jak chciałem zobaczyć ile mam bo już byłem gotów kupić wkład do filtra. Myślałem że test może być wadliwy ale kran obalił tą tezę i tak wyszło że w akwa ich nie mam od momentu użycia atramentu + NGBC. U mnie było identycznie i jak pokazałem fotki na forum KMT to stwierdzono, że to sinice. Kamienie i piach były całe zielone kilka dni po wlaniu atramentu. Moje zdjęcie też tam jest bo Henryk dał ale co o nim pisali to nie mam pojęcia bo nie śledziłem tego. [300] Malawi 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się