Pawel L Opublikowano 4 Czerwca 2014 #1 Opublikowano 4 Czerwca 2014 Witam.Jestem poczatkujacym alawista,baniak 112l.Mam pare gatunkow pyszczakow saulosi,maingano,rdzawy.
stan Opublikowano 4 Czerwca 2014 #2 Opublikowano 4 Czerwca 2014 Witamy ! Przydał bym się jakieś fotki akwarium ;-) ! No i tak na starcie to powiem Ci, że obsada źle dobrana , a dokładnie 3 gatunki to zdecydowanie za dużo do 112l.
Bourbon Kid Opublikowano 4 Czerwca 2014 #3 Opublikowano 4 Czerwca 2014 no to masz zdecydowanie za dużo. jeden gatunek to max w takim akwarium
Andrzej Głuszyca Opublikowano 4 Czerwca 2014 #4 Opublikowano 4 Czerwca 2014 ...tak jak Stan napisał!! Obsada źle dobrana pod względem ilości gatunków! W większym byłoby dobrze jeżeli chodzi o gatunki. Może zostaw sobie Saulosi i będziesz miał piękne jednogatunkowe?
stan Opublikowano 4 Czerwca 2014 #6 Opublikowano 4 Czerwca 2014 Zostaw saulosi 1+ 5 i będzie kolorowo i ciekawie !
Pawel L Opublikowano 4 Czerwca 2014 Autor #7 Opublikowano 4 Czerwca 2014 dziekuje.mam problem z dodaniem zdjec
eljot Opublikowano 4 Czerwca 2014 #8 Opublikowano 4 Czerwca 2014 To nie dział o obsadach, kolejne OT polecą tam gdzie ich miejsce
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się