mlody1107 Opublikowano 29 Maja 2014 #1 Opublikowano 29 Maja 2014 Witam potrzebuje pomocy jak pozbyć się nalotu . -- dołączony post:
mlody1107 Opublikowano 29 Maja 2014 Autor #3 Opublikowano 29 Maja 2014 nalot robi się już po tygodniu po podmianie wody jak tego sie pozbyć ?
Dario1906 Opublikowano 29 Maja 2014 #4 Opublikowano 29 Maja 2014 Główne podstawowe pytanie jak w wielu tematach jakie parametry wody?? Czytałes Malawi FAQ jest tam kilka wskazówek
eljot Opublikowano 29 Maja 2014 #5 Opublikowano 29 Maja 2014 Toż to normalne, na szybach osadzają się bakterie i glony, jak to czyścić znajdziesz wiele sposobów na forum (użyj wyszukiwarki) Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi